Neymar impreza
Facebook Neymar
Autor Łukasz Kowalski - 28 Grudnia 2020

Neymar organizuje imprezę sylwestrową. Zaprosił 150 osób, kibice załamują ręce

Neymar po raz kolejny wzbudził wielkie zamieszanie. Media od kilku dni donoszą, że Brazylijski gwiazdor organizuje pięciodniową imprezę sylwestrową, na której miało się pojawić 500 osób. W poniedziałek do tych informacji odniosła się firma organizująca przyjęcie. Impreza faktycznie ma się odbyć, ale obecnych ma być 150 gości, a do tego zachowane zostaną wszelkie normy sanitarne związane z pandemią koronawirusa.

  • Neymar organizuje niedaleko Rio de Janeiro wielką sylwestrową imprezę
  • Media informowały, że na przyjęciu ma być obecnych nawet 500 osób. Firma, która organizuje imprezę, informuje, że zaproszonych zostało 150 osób
  • Brazylia jest jednym z krajów najbardziej dotkniętych pandemią koronawirusa

Neymar po raz kolejny wywołał wielkie zamieszanie w Brazylii i po raz kolejny nie jest to nic związanego z jego umiejętnościami piłkarskimi. Gwiazdor PSG organizuje imprezę sylwestrową, o której już teraz jest głośno na cały świat.

"O Globo" poinformowało kilka dni temu, że piłkarz planuje urządzić pięciodniową imprezę sylwestrową w swojej posiadłości niedaleko Rio de Janeiro. Zdaniem dziennika, piłkarz Paris Saint-Germain na przyjęcie miał zaprosić nawet 500 osób.

Neymar wywołał skandal w Brazylii

Do tego dziennik przedstawił plan Neymara na całą imprezę. Wynajęta ekipa budowlana miała wyciszyć ściany podziemnej dyskoteki. Do tego, oprócz parkietu, do dyspozycji gości ma być specjalna sala z grami wideo, a wszyscy zaproszeni mieliby nocować w opłaconym przez Brazylijczyka pobliskim hotelu.

Dodatkowo plan Brazylijczyka zakładał, że sama impreza nie wycieknie do mediów, dlatego wszyscy zaproszeni mieliby zostawić swoje telefony komórkowe przy wejściu. Zdaniem mediów przyjęcie miałoby się skończyć 4 stycznia, czyli dwa dni przed planowanym meczem PSG z St. Etienne.

Ogromny skandal, Klemens Murańka jednak zdrowy. Polacy są wściekli, czują się oszukaniOgromny skandal, Klemens Murańka jednak zdrowy. Polacy są wściekli, czują się oszukaniCzytaj dalej

Do tych doniesień medialnych odniosła się agencja Fabrica, która organizuje przyjęcie. Firma zapewniła, że na imprezie obecnych będzie "tylko" 150 osób i zachowane zostaną wszelkie normy sanitarne związane z epidemią koronawirusa.

- Impreza odbędzie się w poszanowaniu wszystkich sanitarnych norm wyznaczonych przez władze publiczne. Impreza jest prywatna, uzyskano wszystkie konieczne pozwolenia - przekazała firma w oświadczeniu.

Gwiazdor organizuje huczną imprezę sylwestrową

Na piłkarza PSG wylała się fala krytyki w związku z organizowaną przez niego imprezą. Podkreśla się, że zawodnik całkowicie lekceważy reżim sanitarny, który ma na celu ograniczanie się rozprzestrzeniania koronawirusa.

Do sprawy odniosły się także lokalne władze. W oświadczeniu przekazanycm przez CNN Brasil samorządowe władze Mangaratibi, w której ma się odbyć impreza, potępiają zachowanie brazylijskiego gwiazdora.

- Nie ma sposobu na przestrzeganie prawa na konkretnym wydarzeniu, ale jeśli Neymar organizuje tu imprezę, to poważnie szkodzi zasadom sanitarnym, obowiązującym dekretom i zaleceniom, które zezwalają tylko na organizację małych przyjęć rodzinnych. To wydarzenie jest przejawem braku szacunku sanitarnego i jest całkowicie absurdalne - przekazało CNN oświadczenie władz lokalnych.

Brazylia jest jednym z krajów najbardziej dotkniętych epidemią koronawirusa. Z powodu zakażenia zmarło tam już blisko 200 tysięcy osób. Potwierdzonych przypadków jest ponad 7,5 miliona. Pod tym względem sytuacja wygląda gorzej tylko w Stanach Zjednoczonych i Indiach.

Artykuły polecane przed redakcję ZeStadionu.pl:

Przepis

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News