Neymar instagram
Instagram - Neymar
Autor Piotr Bernaciak - 30 Marca 2020

Neymar wywołał prawdziwą burzę w mediach społecznościowych. Tym razem naprawdę przesadził

Neymar postanowił opublikować kolejny wpis w mediach społecznościowych. Ponownie nie obyło się bez kontrowersji w związku z jego aktywnością. Nie da się ukryć, że zdjęcie dodane przez gwiazdora nie było fortunne.

Neymar nie cieszy się ostatnimi czasy zbyt dużym szacunkiem ze strony kibiców w związku z licznymi zachowaniami, które nie mogą uchodzić za odpowiedzialne. Piłkarzy znany ze swoich nietypowych, a często wręcz nieprzemyślanych czynów przyznawał wprost, że chciałby opuścić Paryż na rzecz Barcelony, w związku z czym podpadł kibicom i nie zamierzają go oni dłużej wspierać.

Tym razem gwiazdor Paris Saint-Germain zdecydował się na kolejny wpis w mediach społecznościowych, którym nie zaskarbił sobie sympatii obserwujących. Trzeba przyznać, że większość z nich ocenia zachowanie piłkarza na wyjątkowo bezmyślne w sytuacji, w jakiej znajdujemy się obecnie wszyscy.

DZISIAJ GRZEJE:

 1. Legenda światowej piłki walczy o życie. Jest zakażony koronawirusem, jego stan jest bardzo ciężki
 2. Skarbówka będzie mogła zablokować twoje konto. Wystarczy jedna rzecz, aby stracić dostęp do pieniędzy

Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazŻycie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się terazCzytaj dalej

Neymar znów rozczarował kibiców

Neymar postanowił opublikować na Instagramie zdjęcie z kolegami po rozegraniu meczu w siatkówkę. Widać, że wszyscy zgromadzeni nie narzekają na nudę i zbyt dużo problemów w czasie kwarantanny, jednak kibicom nie spodobał się wpis piłkarza. Wielu z nich uważa, że zwyczajnie daje on zły przykład innym, którzy muszą siedzieć w domach w trudnym czasie.

Co ważne, przedstawiciele piłkarza stwierdzili, że przebywa on wyłącznie z innymi zawodnikami poddanymi kwarantannie, w związku z czym nie ma w tym nic złego. Kibice nie chcą jednak przekonać się do tego typu argumentacji i uważają, że kwarantannę powinno przechodzić się wyłącznie w towarzystwie najbliższej rodziny.

lle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęlle zarobili polscy skoczkowie za występy w Pucharze Świata? Polacy otrzymali prawdziwą fortunęCzytaj dalej

Neymar zachował się nieodpowiedzialnie

ZOBACZ ZDJĘCIE NEYMARA:

Neymar zdjęcie

ZOBACZ TAKŻE:

    1. 22 mln użytkowników telefonów w Chinach mniej. Media dostrzegły związek z pandemią
    2. Urząd Miasta rozdaje maseczki i płyny dezynfekujące. W tym mieście na Mazowszu dostaną je wszyscy
    3. Życie polskiego skoczka posypało się w jednej chwili. Prawie nikt nie wie, czym zajmuje się teraz
    4. FC Barcelona dostanie nowego trenera? To legenda klubu, już planuje transfery
    5. Gwiazdor reprezentacji Polski może zagrać w kraju. Wspaniałe wiadomości, "Miałem oferty"
    6. Wymieszaj jajka z twarogiem i jedz codziennie. Lepsze niż pieczywo, spojrzysz w lustro po 30 dniach i nie rozpoznasz siebie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News