Neymar: dziewczyna Natalia Barulich
Instagram - Natalia Barulich
Autor Piotr Bernaciak - 20 Lutego 2020

Neymar ma nową dziewczynę. Natalia Barulich wygląda naprawdę zjawiskowo (ZDJĘCIA)

Neymar: dziewczyna gwiazdy brazylijskiego futbolu długo się nie ujawniała. Dopiero teraz dowiedzieliśmy się, kim jest ukochana zawodnika Paris Saint-Germain. Trzeba przyznać, że ma on ogromne szczęście!

Neymar: dziewczyna Brazylijczyka nie ujawniała się kibicom, dlatego długo pojawiały się jedynie spekulacje na temat tego, z kim związany jest piłkarz. Od pewnego czasu pojawiały się informacje na temat tego, że piłkarz jest w szczęśliwym związku, lecz długo nie wiedzieliśmy, kto jest wybranką popularnego zawodnika. Wiemy już, jak wygląda dziewczyna Neymara.

Okazuje się, że jest nią Natalia Barulich, znana modelka. Kobieta jakiś czas temu złożyła piłkarzowi życzenia urodzinowe, po których spekulacje medialne jeszcze urosły, lecz ostatnie śledztwo mediów wskazuje na to, że to ona rzeczywiście jest w związku z jednym z najlepszych piłkarzy świata.

Koszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówKoszmarny upadek młodego skoczka podczas konkursu. Upadał bezwładnie na oczach tysięcy widzówCzytaj dalej

Neymar: dziewczyna wygląda wprost zjawiskowo

O formie Neymara w ostatnich tygodniach mówiło się wiele, jednak trzeba przyznać, że w styczniu i lutym radzi on sobie naprawdę nieźle. Liga francuska wybrała go nawet piłkarzem miesiąca w związku ze świetnymi występami w spotkaniach Ligue 1. Być może dzieje się tak przez to, że gwiazdor w końcu ustatkował się i jest w stałym związku.

Jego wybranką jest Natalia Barulich, modelka pochodzenia kubańsko-chorwackiego. Jej profil na Instagramie jest śledzony przez 2,6 miliona osób, dlatego można powiedzieć, że podobnie jak jej chłopak, cieszy się ogromną popularnością.

Arkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokArkadiusz Milik i Piotr Zieliński idą na wojnę z Napoli. Sąd wydał wyrokCzytaj dalej

Neymar: dziewczyna pochodzi z Kuby

ZOBACZ ZDJĘCIA ZJAWISKOWEJ NATALII BARULICH:

Neymar: dziewczyna

Neymar: dziewczyna

Neymar: dziewczyna

(fot. Instagram - Natalia Barulich)

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dwoje pasażerów wycieczkowca nie żyje. Trwa ewakuacja, koszmar pasażerów
  2. Niepokojąca wizja Jackowskiego. Przepowiada pożar w Warszawie
  3. Kamil Stoch niesamowicie wściekły po oddaniu skoku w Kulm. Polak nie mógł wytrzymać, wszystko na oczach widzów (WIDEO)
  4. Łukasz Piszczek strzelił niezwykłą bramkę. Pękamy z dumy, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Arkadiusz Milik o krok od transferu z Napoli. Polak podjął już decyzję, wszystko jasne
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
  7. Polscy skoczkowie potraktowani nieludzko. Wszystko na kilkanaście godzin przed Pucharem Świata, co za upokorzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News