nie żyje
pixabay.com
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Maja 2020

Smutna wiadomość dotarła do Polski. Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Fani pożegnali prawdziwą legendę

Nie żyje kolejny wybitny sportowiec. Media poinformowały dzisiaj o zgonie jednego z największych mistrzów sportu, który przez dwie olimpiady reprezentował barwy swojego kraju. Sportowiec, który był uważany za prawdziwą ikonę swojej dyscypliny został pokonany przez miliony kibiców, którzy pożegnali starego mistrza.

Nie żyje dwukrotny uczestnik igrzysk olimpijskich. Sportowiec, który zapisał się w histori sportu i przez dwie olimpiady reprezentował barwy swojego kraju odszedł w swoim domu rodzinnym. Śmierć utytułowanego sportowca została uczczona przez kibiców, którzy nie mogą się pogodzić ze stratą mężczyzny.

Czy można już grać na orliku? Są pewne warunki, które trzeba spełnićCzy można już grać na orliku? Są pewne warunki, które trzeba spełnićCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara

Nie żyje uczestnik dwóch olimpiad. Mężczyzna zmarł w swoim domu

Mężczyzną, który zasmucił dzisiaj kibiców w swojej ojczyźnie informacją o śmierci jest Col Billy Ringrose. Mężczyzna, który był członkiem irlandziej armii był uznanym jeźdźcą konnym i uchodził za najwybitniejszego przedstawiciela tej dyscypliny w latach 50 i 60 w Irlandii od kilku tygodni zmagał się z problemami zdrowotnymi. Mężczyzna był hospitalizowany, jednak z racji na swój wiek - 89 lat, raczej pewne się stało, że nie da się go uratować.

Mężczyzna zmarł w swoim domu w Dublinie. Jego legenda i osiągnięcia zostały uczczone przez fanów sportu w całej Irlandii, którzy uczcili pamięć mężczyzny.

Poznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałPoznaliśmy płeć dziecka Lewandowskich? Znajoma pary się wygadała, nikt się nie spodziewałCzytaj dalej

Ringrose brał dwa razy wystąpił na olimpiadzie

Jednym z największych sukcesów Irlandczyka był dwukrotny start na igrzyskach olimpijskich. Mężczyzna reprezentował barwy Irlandii na igrzyskach w Sztokholmie w 1956 roku, gdzie zajął 27 miejsce w konkursie, a także cztery lata później w Rzymie, gdzie był 17.

Śmierć legendarnego jeźdźcy została uczczona przez kibiców, którzy wspominają Irlandczyka jako jednego z najwybitniejszych jeźdźców konnych w całej historii kraju i autorytetu, na którym wychowały się pokolenia następców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News