Nie żyje legenda
.
Autor Piotr Bernaciak - 1 Lutego 2020

Nie żyje wybitny sportowiec, medalista mistrzostw Polski. Lekarze ujawniają przykre przyczyny śmierci

Nie żyje jeden ze znanych sportowców, który odnosił gigantyczne sukcesy w krajowych zawodach. Wydawało się że ma on ogromne szanse na to, by zostać prawdziwą legendą. Teraz jednak dowiadujemy się o jego odejściu.

Nie żyje jeden z wielkich polskich sportowców, który miał szansę na zrobienie ogromnej kariery. Od lat osiągał sukcesy na arenie krajowej, sięgał po medale mistrzostw Polski, w związku z czym cieszył się ogromnym szacunkiem w środowisku. Wielu fanów mówiło nawet, że może on zostać prawdziwą legendą, a za kilkanaście lat najpewniej będzie inspiracją dla młodych sportowców.

Dziś dotarły do nas informacje o tragicznej śmierci młodego mężczyzny. Polski zapaśnik miał dopiero 29 lat, a śmierć poniósł w koszmarnych okolicznościach. Wszystko uchwyciły kamery. Lekarze postanowili poinformować wszystkich fanów o tym, do czego doszło kilka dni temu na rynku jednego z największych polskich miast. Niewątpliwie wydarzyła się prawdziwa tragedia.

Dawid Kubacki zarobił w tym sezonie prawdziwą fortunę. Sukcesy przekładają się na wielkie nagrodyDawid Kubacki zarobił w tym sezonie prawdziwą fortunę. Sukcesy przekładają się na wielkie nagrodyCzytaj dalej

Nie żyje medalista mistrzostw Polski

Dominik Sikora od dłuższego czasu występował w barwach KS Sobieski Poznań. Jako zawodnik tego klubu sięgał po wielkie sukcesy, między innymi zostając medalistą mistrzostw Polski w zapasach. Sikora pochodził z rodziny o sportowych tradycjach i nie było żadną niespodzianką, że postanowił pójść w ślady najbliższych i poświęcić swoje życie sportowi.

Dowiedzieliśmy się o przykrym zajściu. Dominik Sikora miał opuścić jeden z lokali na rynku w Poznaniu, co uchwyciła kamera monitoringu. Potem prawdopodobnie został pobity. Lekarze przez kilka dni walczyli o jego życie, jednak ostatecznie nie udało się go uratować. Dominik Sikora miał dopiero 29 lat.

Nie żyje wybitny polski sportowiec

Nie żyje Dominik Sikora. Jeden z najbardziej utytułowanych polskich zapaśników poniósł tragiczną śmierć. Na jej temat wypowiedział się dla "Gazety Wyborczej" prezes i trener KS Sobieskiego, Antoni Obrycki.

- Dominik trafił do szpitala z obrzękiem mózgu. Nie udało się go uratować. Jesteśmy załamani, nie wiemy co powiedzieć i robić w tej sytuacji. To ogromny cios dla jego bliskich, dla nas, klubu i dla mnie - mówi Obrycki.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Znamy nowy ranking Pucharu Świata. Gigantyczny sukces Dawida Kubackiego, brawo
  2. TOP 10 najlepszych zimowych transferów. Kluby zmienili prawdziwi gwiazdorzy
  3. Ogromny pech polskich skoczków w Japonii. Wiatr sprawił im problemy, zupełnie niespodziewane wyniki
  4. Kamil Grosicki chwalony przez swojego nowego trenera. "Ostrzegałem przed nim chłopaków"
  5. Osobiste wyznanie polskiego skoczka. "Byłem blisko załamania"
  6. Smutne doniesienia o Piotrze Żyle. Media dotarły do nieznanych faktów, był na skraju


Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News