Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 1 Kwietnia 2020

Nie żyje wnuczek legendy Celticu. Policja znalazła jego ciało w kanale

Nie żyje wnuczek legendarnego obrońcy Celticu Glasgow Billy’ego McNeilla. Młody mężczyzna zaginął podczas pobytu w Holandii, kilkanaście dni temu. Od tego czasu trwały jego poszukiwania, niestety 21-latek już nie żył. Jego ciało znaleziono w kanale, co budzi pytania o przyczynę zgonu.

Nie żyje 21-letni Matthew McCombe. Mężczyzna to wnuczek legendy brytyjskiego futbolu, a w szczególności Celticu Glasgow, z którym w 1967 roku, jedyny raz w historii klubu, sięgnął po Puchar Europy. Ciało mężczyzny odnaleziono w jednym z miejskich kanałów w Amsterdamie.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Napad na legendę reprezentacji Anglii. Przestępcy związali i uwięzili piłkarza
    2. Koronawirus mógł zarazić o wiele więcej ludzi na świecie. Zadziwiające analizy naukowców
Z ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę KrakówZ ostatniej chwili: Jakub Błaszczykowski przejmuje Wisłę KrakówCzytaj dalej


Nie żyje młody wnuczek legendy brytyjskiej piłki

Wnuk legendarnego reprezentanta Szkocji ostatni raz był widziany 14 marca, gdy opuszczał jeden z amsterdamskich hoteli, 21-latka wychodzącego z budynku zarejestrowała jedna z kamer monitoringu. Od tamtego czasu nikt nie widział ani nie miał kontaktu z młodym mężczyzną. Policja rozpoczęła poszukiwania i starała się trafić na jakikolwiek trop. O sprawie zrobiło się głośno zwłaszcza w brytyjskich mediach, gdyż dziadek zaginionego to jedna z legend piłki na wyspach. Billy McNeill może się poszczycić między innymi zdobyciem razem z Celticiem Pucharu Europy. Za wybitne zasługi został odznaczony Orderem Imperium Brytyjskiego. Sprawa wnuczka legendy ma jednak smutny finał.

Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeńZnany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeńCzytaj dalej


Ciało zaginionego mężczyzny znaleziono w miejskim kanale. Zagadkowe okoliczności śmierci

Brytyjski dziennik “The Sun” poinformował dzisiaj, że policji udało się odnaleźć Matthew McComba. Niestety mężczyzna już nie żył. Jego ciało odnaleziono w jednym z kanałów w Amsterdamie. Przyczyny śmierci nie są na razie znane. Specjalistyczne badania mają dać odpowiedź, w jaki sposób zginął mężczyzna.

- Wszyscy kochali Matthew, a nasze serca są złamane. Chcemy podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w poszukiwania oraz za wyrazy współczucia i miłości, które zostały nam przekazane - powiedziała matka zmarłego mężczyzny.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polscy turyści zalali Mazury podczas kwarantanny. Szukają noclegów "na dziko", oburzające zachowania
  2. Kobieta wypadła z windy. Spadła do szybu, przeleciała kilka metrów
  3. Znany polski piłkarz popełnił samobójstwo. Jego kolega nie wierzy w tę wersję zdarzeń
  4. Arkadiusz Milik bohaterem okładki słynnej gazety. Przyćmił samego Ibrahimovicia
  5. Młody Polak na celowniku wielkich klubów Europy. Wielkie zainteresowanie Ajaxu, Interu i BVB
  6. Dodatkowe pieniądze dla emerytów i rencistów. Już dzisiaj seniorzy otrzymają wypłaty

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News