Nie żyje prezes PZPN
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 1 Maja 2020

Z ostatniej chwili. Nie żyje b. prezes PZPN, był zasłużoną postacią dla polskiego futbolu

Nie żyje jeden z byłych prezesów PZPN. Informacje na temat odejścia zasłużonego działacza podały polskie media. Mężczyzna od dłuższego czasu zmagał się z wyniszczającą chorobą. Niestety, dziś ogłoszono najgorsze wieści.

Nie żyje jeden z mężczyzn, który z pewnością zapisał się w historii polskiego futbolu. Nie da się ukryć, że poprzez pełnioną funkcję na zawsze zapisał się on w historii polskiego sportu jako jeden z najważniejszych włodarzy. Od dłuższego czasu zmagał się on z bardzo ciężką chorobą. Niestety, nie zakończyła się ona zwycięstwem dla zasłużonego działacza Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Informacje o śmierci legendarnego prezesa PZPN potwierdzają kolejne polskie media, potwierdził je również na Twitterze Mateusz Borek, który pochodzi z tego samego regionu, co były prezes PZPN. Kibice zaczęli przesyłać kondolencje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)Dawid Kubacki pokazał nowego członka rodziny. Urocze maleństwo, jest cudowny (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej

Nie żyje Edward Brzostowski. Mężczyzna przez wiele lat działał na rzecz rozwoju polskiego futbolu, także jako prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Po latach zdecydował się na wejście w świat polityki. Uzyskał nawet mandat poselski, ale zaledwie po roku zrezygnował z tego stanowiska, by zostać burmistrzem swojej ukochanej Dębicy, która była dla niego bardzo ważna.

Warto wspomnieć również, że Edward Brzostowski był również założycielem Igloopolu Dębica. Klub został założony przez niego w 1978 roku. W latach 1985-1986 pełnił funkcję prezesa PZPN, choć w tym samym czasie był również wiceministrem rolnictwa. Dziś trudno sobie wyobrazić, by najważniejszy działacz w PZPN łączył tą funkcję z działalnością polityczną.

Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Radwańska zrobiła sobie zabieg. Efekt pokazała swoim fanom na Instagramie (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje Edward Brzostowski

- Edward Brzostowski nie żyje. Dębiczanin. Twórca LKS Igloopol. Prezes PZPN. Szef Kombinatu Rolniczo- Przemysłowego Igloopol. Minister. Cała moja rodzina się z nim znała.I u niego przez jakiś pracowała. Kochał sport. Lubił ludzi. Dał mi szansę poznać Europę w latach 80-tych. R.I.P. - napisał na Twitterze Mateusz Borek, wieloletni znajomy Edwarda Brzostowskiego.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Premier przeprasza obywateli i sugeruje wcześniejsze zniesienie obostrzeń. Zaskakująca wiadomość z Włoch
  2. Ogromne kolejki na jednej ze stacji. Kierowcy dosłownie walczą o benzynę, dantejskie sceny
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Na zakupach będą mogli cię zamknąć w izolatce. Wystarczy podejrzenie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News