nie żyje
unsplash.com/ David Tomaseti
Autor Mateusz Wysokiński - 1 Czerwca 2020

Ukochany sportowiec zginął na oczach fanów. Kilka minut przed śmiercią desperacko prosił o pomoc (WIDEO)

Nie żyje kolejny, słynny sportowiec. Kajakarz Jeremy Worthy, który zasłynął jako jeden z najbardziej uzdolnionych przedstawicieli kajakarstwa w Nowej Zelandii wypłynął na Ocean Spokojny. Mężczyzna w trakcie swojego rejsu doznał wielkich trudności i stracił panowanie nad kierowaną przez siebie łodzią. Tuż przed śmiercią opublikował na swoim Facebooku apel o pomoc. Niestety, kiedy ratownicy dopłynęli, on już nie żył. Miał zaledwie 43 lata.

Nie żyje kolejny, wielki sportowiec. Jeremy Worthy, który wypłynął na Ocean Spokojny na swoim kajaku. W trakcie rejsu doszło jednak do kilku przykrych wydarzeń, które zakończyły się tragedią. 43 letni Nowozelandczyk stracił panowanie nad łodzią, a sam włożył w wyprawę tyle siły, że z jego zdrowiem zaczęły dziać się bardzo złe rzeczy. Kilka minut przed śmiercią, sportowiec opublikował na swoim Facebooku apel o pomoc. Niestety, kiedy ratownicy dopłynęli, było za późno.

Mariusz Pudzianowski zrobił fanom prezent na dzień dziecka. Pokazał zdjęcie, gdy był chłopcem. Nie poznacie go (FOTO)Mariusz Pudzianowski zrobił fanom prezent na dzień dziecka. Pokazał zdjęcie, gdy był chłopcem. Nie poznacie go (FOTO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kto jest najbogatszym sportowcem na świecie? Ogromne zaskoczenie na szczycie rankingu
  2. Zdjęcia - Przeleciał ekskluzywnym Mercedesem przez Rondo. Zaparkował na pobliskiej łące

Nie żyje utytułowany kajakarz. Jeremy Worthy umierał na oczach fanów

Wszyscy obserwujący Facebooka Jeremy'ego Worthego przerazili się, kiedy ich ulubieniec opublikował wstrząsający apel. Prowadzony przez niego kajak zaczął mieć wielkie problemy w okolicach Zatoki Batemans na Oceanie Spokojnym. Mężczyzna utknął na środku wody i tracąc siły, nagrał rozpaczliwy apel z błaganiem o pomoc, a dodatkowo opublikował swoją lokalizację, która miała pomóc ratownikom w odnalezieniu go na wodzie.

- Jestem zmęczony, fale cały czas pchają mnie w drugą stronę - mówił wyczerpany na nagraniu Jeremy Worthy.=

Kolega Piotra Rockiego ujawnił kolejne informacje na temat jego stanu zdrowia. Fatalne wieści dla wszystkich kibicówKolega Piotra Rockiego ujawnił kolejne informacje na temat jego stanu zdrowia. Fatalne wieści dla wszystkich kibicówCzytaj dalej

Nowozelandczyka nie udało się ocalić

Mimo że służby medyczne dotarły do lokalizacji podanej przez sportowca, to na kajaku, na którym znajdywały się jego rzeczy, nie odnaleziono właściciela. Jego ciało znajdowało się w wodzie, zaledwie kilka metrów dalej. Wyłowiony mężczyzna został poddany resuscytacji, która jednak nie przyniosła żadnego skutku.

Nagranie, na którym Worthy błaga o pomoc bardzo szybko zyskało status jednego z najczęściej odtwarzanych na Facebooku. Czterominutowy klip wideo pokazuje, jak ciężkim i niebezpiecznym sportem jest kajakarstwo.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wiadomość, na którą czekały miliony Polaków. Już 6. czerwca znoszą kolejny zakaz. Wielka radość
  2. Zwłoki mężczyzny w toalecie Urzędu Skarbowego. Tragedia w Otwocku
  3. Gwiazdor bezlitośnie skatował agresora. Wstrząsające nagranie z incydentu (WIDEO)
  4. Afera w Ekstraklasie. Piłkarz zadrwił z obowiązujących zakazów na oczach tysięcy kibiców (FOTO)
  5. Tragiczny wypadek dwóch młodych gwiazdorów. Ich samolot runął na ziemię, mieli tylko 23 lata
  6. Ceny czereśni przyprawiają o zawrót głowy. Najbardziej luksusowy towar tego lata?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News