Nie żyje legenda sport Polska
Pixabay - stheaker
Autor Piotr Bernaciak - 2 Marca 2020

Nie żyje jeden z najbardziej utytułowanych sportowców w historii Polski. Był prawdziwą legendą

Nie żyje człowiek, którego dokonania z pewnością można uznać za wybitne. Zapracował on na reputację prawdziwej legendy wielu sportów, co dziś wydaje się być nieosiągalne. Mało kto może poszczycić się takimi osiągnięciami.

Nie żyje niesamowity sportowiec, człowiek, który przez lata zapracował sobie na miano legendy polskiego sportu. Mało kto może pochwalić się tak wielkimi sukcesami w wielu dyscyplinach. W dzisiejszych czasach zazwyczaj sportowcy skupiają się już jedynie na swojej jednej, konkretnej dziedzinie, natomiast wszechstronnna walka w wielu formach wydaje się być nieosiągalna.

Polak potrafił udowodnić, że dla niego najważniejszą wartością jest sama idea uprawiania sportu i rywalizacji na najwyższym poziomie. Z pewnością stanowiła ona dla niego inspirację przez całe życie. Mężczyzna był rozpoznawany przez kibiców z całej Polski z uwagi na swoją działalność nie tylko jako czynny zawodnik, ale także jako działacz. Niestety dowiedzieliśmy się, że zasłużony sportowiec nie żyje.

Dawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczkaDawid Kubacki usłyszał fatalną wiadomość. Potężny cios dla polskiego skoczkaCzytaj dalej

Nie żyje legenda polskiego sportu

Jerzy Klockowski stał się prawdziwą legendą sportu w Trójmieście. Występował on w wielu klubach jako zawodnik rugby, jednak największe sukcesy osiągał jako zawodnik Lechii Gdańsk. Ze swoim ukochanym klubem zdobywał mistrzostwa Polski, w związku z czym cieszył się ogromnym szacunkiem kibiców. Zapracował także na powołania i występy w reprezentacji kraju.

Był po latach również trenerem Lechii, z którą sięgnął po mistrzostwo i puchar kraju. Uznano go nawet Trenerem Roku w związku z niesamowitymi osiągnięciami wraz z ekipią z Gdańska. Co ciekawe, rugby nie było jego jedyną pasją. Jeszcze za czasów kariery zawodniczej brał udział w zawodach między innymi piłki ręcznej i lekkiej atletyki, w których również zdobywał medale mistrzostw Polski.

Reprezentant Polski bliski gry na trzecim poziomie rozgrywkowym. Przenosiny są o krokReprezentant Polski bliski gry na trzecim poziomie rozgrywkowym. Przenosiny są o krokCzytaj dalej

Nie żyje Jerzy Klockowski

Jerzy Klockowski w ostatnich latach aktywności w świecie sportu był doradcą Józefa Wojciechowskiego, który wówczas był prezesem Polonii Warszawa. Były sportowiec był wówczas jego prawą ręką, dzięki czemu przez pewien czas Polonia osiągała sukcesy.

Jerzy Klockowski nie żyje. Mężczyzna zmarł 27 lutego. Miał 80 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sprawa Suntago Park of Poland trafi do prokuratury? Media: podejrzenie przestępstwa
  2. Napisała koleżance, że "chce odejść z tego świata", zniknęła. Co się stało z 14-letnią Wiktorią?
  3. Fatalne wieści w sprawie kontuzji Lewandowskiego. Może wrócić znacznie później, niż zakładano
  4. Krzysztof Piątek wściekły po strzelonym golu. Polak nie był zadowolony z występu
  5. Stefan Kraft zostanie ukarany za oszustwo w trakcie Pucharu Świata? Mamy decyzję władz federacji
  6. Produkt sprowadzany z Chin jedliśmy wszyscy. Przez koronawirusa kosmicznie podrożeje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News