Nie żyje boks
Unsplash - David Tomaseti
Autor Piotr Bernaciak - 2 Kwietnia 2020

Świat opłakuje śmierć gwiazdy. Mistrz sportu zabrany przez wirusa

Nie żyje światowa gwiazda sportu, która swoje ogromne sukcesy odnosiła przed wieloma laty. Jak się dowiadujemy, mężczyzna zmarł na koronawirusa. Informacje o jego śmierci potwierdzają media z jego ojczyzny.

Nie żyje jeden z legendarnych zawodników, który przed laty był prawdziwym idolem tysięcy kibiców w swojej ojczyźnie, a jego popularność sięgała poza kraj. Przez długi czas był postrachem przeciwników, których pokonywał ku uciesze swoich kibiców. Mało jest sportowców, którzy mogą cieszyć się tak wielką sympatią ze strony tysięcy fanów, zwłaszcza w dzisiejszych czasach.

Niestety, dziś dotarły do nas informacje o śmierci zawodnika cieszącego się doskonałą reputacją. Media potwierdziły informację o jego odejściu, którego powodem było rzekomo zachorowanie na koronawirusa. Pojawiło się więcej szczegółów dotyczących choroby słynnego mistrza i idola tłumów sprzed lat.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Były piłkarz Realu zginął w wypadku samochodowym. Nowe szczegóły na temat śmierciByły piłkarz Realu zginął w wypadku samochodowym. Nowe szczegóły na temat śmierciCzytaj dalej

Nie żyje legenda sportu

Mario Lino był legendą boksu. Przez lata trenował między innymi w barwach klubu FC Porto, znanego nie tylko ze znakomitej sekcji piłkarskiej, ale również bokserskiej. Przed laty osiągał on wielkie sukcesy, jak twierdzą portugalskie media, w kraju wygrał wszystko co tylko się da w wadze koguciej, w której był prawdziwie nie do pokonania w czasach szczytu swojej formy.

71-latek przebywał ostatnio w szpitalu w Sao Joao, jednak parę dni temu pojawiły się informacje mówiące o tym, że jego stan bardzo się pogorszył. Teraz dotarły do nas wieści o jego śmierci, której powodem miał być rzekomo koronawirus. Wiadomości zasmuciły całą sportową społeczność.

Lukas Podolski nie wytrzymał nerwowo. Padły mocne słowa, Lukas Podolski nie wytrzymał nerwowo. Padły mocne słowa, "Niech to wszystko też dostanie wirusa"Czytaj dalej

Nie żyje Mario Lino

Kondolencje rodzinie zmarłego złożyła sama Światowa Rada Bokserska, co jest znakomitym uznaniem dokonań Mario Lino dla sportu w swojej ojczyźnie. Swoje wyrazy współczucia składają także kibice sportu z całego świata.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilne zmiany na największym lotnisku w Polsce. Weszły w życie nowe, surowe przepisy
  2. Urządzili imprezę w czasie kwarantanny. Interweniowała policja, ludzie bili brawo
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. RMF: Gowin odrzucił ultimatum. Rozłam w rządzie może nastąpić w każdej chwili

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News