Nie żyje młoda zawodniczka 15-latka
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 2 Maja 2020

Polscy kibice w żałobie z samego rana. Nie żyje młodziutka zawodniczka, zmarła w bardzo młodym wieku

Nie żyje zawodniczka, która pokazywała się na początku swojej kariery ze świetnej strony i wieszczono jej wielką przyszłość. Niestety, dotarły do nas informacje, których nikt nie chciał nigdy usłyszeć. Była ona w zasadzie dopiero dziewczynką.

Nie żyje młoda zawodniczka, która miała przed sobą nie tylko całą karierę, ale właściwie całe życie. Informacje tego typu zawsze wywołują największy żal wśród kibiców. Nie może to w żaden sposób dziwić, bo gdy tak młoda osoba odchodzi z tego świata, zawsze mamy do czynienia z wyjątkowo przykrym momentem dla całego świata sportu. Niestety, tym razem jest tak samo.

Dotarły do nas informacje dotyczące śmierci wyjątkowo utalentowanej zawodniczki, której wielu wieszczyło karierę w świecie sportu pełną sukcesów. Niestety, dziś wiemy już, że została ona brutalnie przerwana. Potwierdzono wyjątkowo przykre wiadomości mówiące o tym, że młodziutka zawodniczka zmarła w bardzo młodym wieku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Nie żyje młody, dopiero 27-letni sportowiec. Ogromna tragedia, rodzina podała przyczyny śmierci, kibice są zdruzgotani
  2. Nietrzeźwy mężczyzna wjechał w drzewo i uciekł z miejsca wypadku, nie udzielając pomocy synowi. Grozi mu wysoka kara
Mariusz Pudzianowski może wrócić na ring. Wyzwanie rzucił mu sam mistrz świataMariusz Pudzianowski może wrócić na ring. Wyzwanie rzucił mu sam mistrz świataCzytaj dalej

Nie żyje młodziutka zawodniczka

Nie żyje Julia Romelczyk, zawodniczka, która od najmłodszych lat swojego życia związana była ze światem judo. Trenowała w położonej pod Radomiem Kowali, gdzie zdążyła już nawet odnieść pierwsze sukcesy w świecie sportu. Udało jej się zdobyć brązowy medal podczas prestiżowego turnieju w Lublinie z udziałem przeciwniczek z innych krajów, co zasługuje na szacunek, zwłaszcza, że osiągnęła to zaledwie w wieku 13 lat.

Jak się dowiadujemy, zaledwie 15-letnia dziewczyna nagle straciła przytomność w trakcie spaceru. Niestety nie udało się uratować jej życia, co doprowadziło do ogromnego żalu i wprawiło kibiców w smutek i żałobę. Nikt nie spodziewał się tak nagłej i smutnej wiadomości przekazanej z samego rana.

Piłkarz podpisał kontrakt z klubem, a teraz chce uciekać. Kuriozalny powódPiłkarz podpisał kontrakt z klubem, a teraz chce uciekać. Kuriozalny powódCzytaj dalej

Nie żyje Julia Romelczyk

- Z przykrością informujemy, że w dniu 30 kwietnia 2020 roku odeszła od nas na zawsze Nasza Zawodniczka
Julia Romelczyk ,, GRUCHA"
Są chwile i ludzie, których się nie zapomina..... - informuje klub zawodniczki ULKS Judo Kowara na Facebooku.

Julia Romelczyk nie żyje. Miała dopiero 15 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie hotele dostały zalecenia na jutro. Są zawrotne, szczegóły aż trudno sobie wyobrazić
  2. Od jutra nowe godziny robienia zakupów. Ważne zmiany, które dotkną wszystkich
  3. Anna Lewandowska już urodziła? Fani wpadli na ciekawą wskazówkę w sprawie porodu
  4. Justyna Żyła się zakochała. Poznała prawdziwą piękność i pokazała zdjęcie, które mówi wszystko (FOTO)
  5. Wielka tragedia polskiego sportowca. Dramatyczny wypadek może się skończyć amputacją, lekarze załamują ręce
  6. Od kiedy będzie otwarty fryzjer i kosmetyczka? Rzecznik rządu podał termin

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News