nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 2 Lipca 2020

Tragiczne informacje potwierdziły się. 24-letni trener zmarł nagle, powody jego śmierci mrozi krew w żyłach

Nie żyje młody trener piłkarski, który miał przed sobą jeszcze całą karierę. 24-latek nie spodziewał się, że przez kwarantannę i związane z nią spędzanie czasu w domu może doprowadzić do fatalnego stanu zdrowia, a w konsekwencji także śmierci.

Nie żyje 24-letni Louis O'Neil, który w młodym wieku postanowił rozpocząć karierę jako trener piłki nożnej. Brytyjskie media dopiero teraz poinformowały o tej tragedii, która miejsce miała na początku czerwca, a okoliczności śmierci Anglika wydają się nieprawdopodobne.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Dwa wypadki na lotnisku w Polsce, służby ruszyły do akcji. Wszystko działo się błyskawicznie
  2. Skandal w Kołobrzegu. Poszkodowane są dzieci. Rodzice są zdruzgotani
To koniec przygody, Polak odchodzi z Bayernu Monachium. Reprezentował Polskę jeszcze na ostatnim mundialuTo koniec przygody, Polak odchodzi z Bayernu Monachium. Reprezentował Polskę jeszcze na ostatnim mundialuCzytaj dalej

Nie żyje młody trener, zmarł w niewiarygodnych okolicznościach

Wydaje się, że do tragedii pośrednio doprowadziła pandemia koronawirusa. Z uwagi na rozprzestrzeniającą się chorobę wielu Brytyjczyków musiało pozostawać na kwarantannie i ograniczyć wychodzenie z domu. Młody O'Neil aby poradzić sobie jakoś z nudą związaną z przesiadywaniem w czterech ścianach, zaczął coraz więcej czasu poświęcać grom komputerowym, co okazało się dla niego zabójcze.

24-letni trener potrafił przez 6 - 7 godzin dziennie nie odrywać się od komputera, porzucił także całkowicie aktywność fizyczną. Doprowadziło to do zakrzepicy żył głębokich. Mimo wezwania karetki, medycy nie zdążyli uratować Louisa, który zmarł na oczach ojca.

Skandaliczne zachowanie Mariusza Pudzianowskiego. Zwymyślał trenera, doszło do rękoczynówSkandaliczne zachowanie Mariusza Pudzianowskiego. Zwymyślał trenera, doszło do rękoczynówCzytaj dalej

Śmierć dziecka to największa tragedia rodzica

Tata Louisa O'Neila nie może pogodzić się ze stratą syna, a za winną całej sytuacji uznaje kwarantannę zarządzoną z powodu koronawirusa - 3 czerwca stało się coś strasznego, najgorszego dla tak młodego człowieka i najbardziej przerażającego dla rodzica. Mój ukochany syn zmarł. Ta przeklęta kwarantanna. By uciec wszedł w świat gier komputerowych - opowiada tata zmarłego trenera.

Źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wypłacasz z bankomatu, szykuj się na niespodziankę. Całą kwotę możesz dostać w jednym banknocie
  2. Ocieplenie klimatu nie na całym świecie? Jest jedno miejsce, które się ochładza
  3. Internauci kpią z Mateusza Morawieckiego. Premier sugeruje, że lepiej grać w Białymstoku, niż w Madrycie
  4. Bardzo złe wieści dotyczące polskiego sportu. Czterej zawodnicy z podejrzeniem wirusa COVID-19, odwołano mecz
  5. Arkadiusz Milik może trafić do giganta. Pojawiła się nieoczekiwana szansa
  6. Wideo - Koszmarny wypadek. Z gigantycznym impetem wbił się w inny samochód. Auto aż złamało się na pół

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News