Nie żyje
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 3 Kwietnia 2020

Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców

Nie żyje jeden ze słynnych bramkarzy, który przed wieloma laty osiągnął największy sukces w historii swojego klubu. Stał się częścią legendarnej drużyny, która zapisała się w pamięci kibiców. Do dziś starsi fani wspominają jego doskonałe występy.

Nie żyje człowiek, który zapisał się w historii jednego z największych włoskich klubów. Dopiero dzisiejsze wyczyny jego drużyny mogą sprawić, że triumfy sprzed lat zostaną nieco przyćmione. Mimo tego z pewnością żaden z kibiców nie zapomni o członkach zespołu, który osiągnął pierwszy wielki sukces w historii funkcjowania klubu.

Dziś odszedł człowiek, który jak mało kto może być uznawany za prawdziwą legendę swojego klubu. Rzadko trafiają się zawodnicy, którzy po zakończeniu swojej kariery decydują się na pozostanie w drużynie na długie lata, choć w zupełnie innej formie. Mimo wszystko kilkadziesiąt lat spędzone wraz z pierwszym zespołem musi robić ogromne wrażenie na wszystkich fanach futbolu.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka

Masowe zwolnienia w jednym z największych polskich klubów. Dziesiątki osób tracą pracęMasowe zwolnienia w jednym z największych polskich klubów. Dziesiątki osób tracą pracęCzytaj dalej

Nie żyje legendarny włoski bramkarz

Dziś dowiedzieliśmy się, że nie żyje Zaccaria Cometti, legendarny golkiper włoskiej Atalanty, który występował w pierwszym zespole słynnego zespołu kilkadziesiąt lat temu, gdy nie był on tak znany na całym świecie jak obecnie. Dziś Atalanta zawdzięcza swoją popularność świetnym występom w Lidze Mistrzów, wówczas osiągnęła zupełnie innego rodzaju sukces.

Piłkarze z Bergamo sięgnęli bowiem po krajowy puchar, co do dziś pozostaje największym trofeum zdobytym przez klub. Ostatecznie Cometti spędził w Bergamo aż jedenaście sezonów jako bramkarz, a następnie był asystentem pierwszego trenera zespołu i trenerem bramkarzy. Związał się więc z Atalantą na bardzo długi czas.

Polski piłkarz rozwścieczył bramkarza Realu Madryt. Potrzebna była interwencja, było gorącoPolski piłkarz rozwścieczył bramkarza Realu Madryt. Potrzebna była interwencja, było gorącoCzytaj dalej

Nie żyje włoski golkiper

Zaccaria Cometti jest kolejną ofiarą koronawirusa panującego we Włoszech. Znany włoski golkiper zmarł w wieku 83 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Prawda wyszła na jaw po czasie. Poznaliśmy smutne kulisy rozwodu Piotra Żyły
  4. Znany piłkarz idzie do wojska. Przed nim cztery tygodnie w zupełnie nowych warunkach
  5. Cały świat piłki nożnej płacze po stracie. "Zmarł nasz papież"
  6. Które Biedronki i Lidle są otwarte całodobowo? Spis sklepów, w których zrobisz zakupy 24h

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News