Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Stycznia 2021

Tragiczne wieści obiegły Polskę. Nie żyje młody piłkarz, wypadł z okna w sylwestrową noc

Nie żyje młody polski piłkarz, który dopiero rozpoczynał profesjonalną karierę. Media w całym kraju podają szokujące szczegóły śmierci 19-latka. Jak się okazuje, stracił on życie w sylwestra, po tym jak wypadł z okna jednego z budynków. Lekarze szybko zjawili się na miejscu tragicznego zdarzenia, jednak nie byli w stanie uratować życia sportowca. 

  • Media sportowe w Polsce podają smutną informację o śmierci młodego piłkarza
  • Życie stracił zaledwie 19-letni Szymon Kunina
  • Młody gracz, który dopiero rozpoczynał karierę, wypadł z okna w sylwestrową noc
  • Przyczyny tragedii bada policja i prokuratura

Nie żyje zaledwie 19-letni polski piłkarz. Szymon Kunina, który rozpoczynał karierę w barwach słynnego GKS 1962 Jastrzębie, zmarł z powodu ciężkich obrażeń, jakich doznał podczas nieszczęśliwego incydentu. Nastolatek wypadł z okna jednego z budynków w Jastrzębiu-Zdroju.

Nie żyje zaledwie 19-letni piłkarz polskiego klubu

Niezwykle smutne informacje obiegły krajowe media. Kolejne źródła donoszą o dramatycznym zdarzeniu, które miało miejsce w sylwestrową noc w Jastrzębiu-Zdroju. Życie stracił wówczas młody piłkarz Szymon Kunina.

19-latek był wychowankiem GKS-u 1962 Jastrzębie. W ostatnich miesiącach przebywał jednak na wypożyczeniu do drużyny LKS Unia Turza Śląska, który rozgrywa swoje mecze w IV lidze. Tam nastolatek miał większe szanse na grę i zbieranie doświadczenia.

Klub, w którym zmarły miał grać także w rundzie wiosennej, wydał specjalny komunikat na temat tragicznego zdarzenia. LKS Unia Turza Śląska potwierdziła, że Szymon Kunina zmarł w sylwestrową noc. Młody piłkarz stracił życie w wyniku wypadku.

Granerud najpierw obraził Kamila Stocha, teraz się tłumaczy. Wyjaśnił swoje słowa, fani są wściekliGranerud najpierw obraził Kamila Stocha, teraz się tłumaczy. Wyjaśnił swoje słowa, fani są wściekliCzytaj dalej

- Smutna wiadomość dotarła do nas z Jastrzębia-Zdroju, gdzie w nocy z 31 grudnia na 1 stycznia w tragicznych okolicznościach zginął zawodnik naszego klubu 19-letni Szymon Kunina. Szymek grał w Unii na zasadzie wypożyczenia z Akademii GKS-u Jastrzębie. Łączymy się w bólu z bliskimi Szymona. Spoczywaj w pokoju! - czytamy w komunikacie IV-ligowego zespołu.

Młody piłkarz stracił życie w wyniku feralnego wypadku

Informacje na temat wypadku z udziałem Szymona Kuniny uzupełnia dziennik ‘Sport”. Jak się okazuje, nastolatek wypadł z okna jednego z budynków w Jastrzębiu-Zdroju. Na miejsce zostały wezwane służby ratunkowe.

Lekarz, który dotarł na miejsce feralnego wypadku, nie był w stanie uratować wychowanka GKS-u Jastrzębie. Medyk stwierdził, że 19-latek nie żyje. Teraz przyczyny tego tragicznego zdarzenia badać będzie policja oraz prokuratura.

Szymon Kunina w barwach LKS Unii Turza Śląska regularnie dostawał szansę gry na IV-ligowych boiskach. W rundzie jesiennej obecnego sezonu rozegrał dla tego zespołu 7 meczów i spędził na murawie łącznie 91 minut. Zanotował w tym czasie jedną asystę.

Źródło: "Sport", LKS Unii Turza Śląska

Artykuły polecane przez redakcję ZeStadionu.pl:

Jak pożegnać się z pupilem? O najstarszym cmentarzu dla zwierząt w Polsce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News