Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Kwietnia 2020

Nie żyje czołowa postać polskiej siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał najsmutniejsze informacje

Nie żyje legendarna postać polskiej siatkówki. Polski Związek Piłki Siatkowej poinformował o śmierci wieloletniego działacza i propagatora tej dyscypliny w naszym kraju, a także wybitnego sędziego międzynarodowego. 

Nie żyje wybitny przedstawiciel środowiska siatkarskiego w Polsce. Wieloletni sędzia, także zawodów rangi międzynarodowej i działacz. Prowadził spotkania podczas wielkich imprez jak Igrzyska Paraolimpijskie w Atlancie i Sydney. O nieodżałowanej stracie poinformował PZPS.

DZISIAJ GRZEJE:

    1. Zmarł słynny bramkarz, który zapisał się w historii. Wielbiły go dziesiątki tysięcy kibiców
    2. Koronawirus zabija też młodych. W Belgii zmarła 12-latka
Kamil Glik pomaga w walce z wirusem. Piękna inicjatywa piłkarza, brawo, jesteśmy dumniKamil Glik pomaga w walce z wirusem. Piękna inicjatywa piłkarza, brawo, jesteśmy dumniCzytaj dalej


Nie żyje prawdziwa legenda polskiej siatkówki

W sobotę Polski Związek Piłki Siatkowej przekazał za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej o śmierci wybitnego sędziego i działacza Janusza Kołodziejczyka. Wybitny specjalista zajmował się sędziowaniem meczów siatkarskich przez 45 lat. Poza pracą w Polsce sędziował również spotkania wielkich międzynarodowych imprez jak Igrzyska Paraolimpijskie w Atlancie i Sydney. Swoją wiedzę przekazywał kolejnym pokoleniom i wychował wielu następców. Kołodziejczyk pełnił również funkcję Przewodniczącego Wydziału Sędziowskiego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Smutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemSmutne wiadomości z samego rana. Nie żyje kultowa postać skoków narciarskich, przegrał z wirusemCzytaj dalej


Zasłużonego sędziego i działacza pożegnał Polski Związek Piłki Siatkowej

Hołd zasłużonemu dla środowiska siatkówki w Polsce złożył PZPS, który pożegnał go w żałobnym wpisie informującym o śmierci.

"Wielu sędziów z naszego kraju zostało wychowanych i wykształconych właśnie przez Zmarłego. Kiedy zakończył aktywną karierę z gwizdkiem na arenach międzynarodowych i krajowych, pozostał sędzią w województwie łódzkim, a także służył radą i nauką jako kwalifikator Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Kiedy zdrowie nie pozwalało mu już na dalsze wyjazdy, wciąż szkolił młodych adeptów sędziowania.

Janusz Kołodziejczyk był też wieloletnim Przewodniczącym Wydziału Sędziowskiego Łódzkiego Związku Piłki Siatkowej oraz działał aktywnie w sędziowskich strukturach krajowych

Wkładał wiele serca i pracy w codzienne funkcjonowanie ŁZPS.

Janusz Kołodziejczyk stanowi część historii Polskiej Siatkówki i wierzymy, że ona zostanie z nami, a duch i ideały Zmarłego będą obecne cały czas w naszej siatkarskiej codzienności" - napisano w komunikacie na oficjalnej stronie internetowej.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polskie Ministerstwo wprowadziło kolejny zakaz. Nie pójdziemy na spacer w kolejne miejsce
  2. Koronawirus uderzy w Warszawę. Miasto tnie wydatki, wstrzymuje inwestycje
  3. Wspaniała informacja dla kibiców w całej Polsce. Polacy dostaną Ekstraklasę za darmo
  4. Orzeł Górskiego poważnie chory. Lekarze postawili najgorszą diagnozę
  5. Kamil Stoch oszukany. Polak nie dostanie całej nagrody za Raw Air, żenująca decyzja
  6. Ministerstwo edukacji zdecydowało się na kolejne, radykalne obostrzenia. Wiadomo, co stanie się z dziećmi i młodzieżą

Źródło: sport.interia.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News