Nie żyje
Pixabay
Autor - 4 Sierpnia 2020

Nie żyje młodziutki gwiazdor. Miał zaledwie 17 lat, zginął w tragicznych okolicznościach

Nie żyje ledwie 17-letni sportowiec, który miał przed sobą jeszcze całe życie i karierę. Do tragedii doszło podczas jednego z treningów, zawodnik uległ wypadkowi, został przewieziony do szpitala, jednak lekarze nie zdołali go uratować. Zespół zawodnika zapowiedział specjalne uczczenie pamięci swojej młodej gwiazdy.

Nie żyje bardzo młody, uzdolniony kolarz zespołu Bora-hansgrohe, Jan Riedmann. 17-letni zawodnik poniósł śmierć w wyniku wypadku jakiemu uległ podczas treningu z grupą innych kolarzy. Całe środowisko jest w szoku i nie może pogodzić się ze stratą młodziutkiego sportowca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Niepokojące informacje, wykryto zakażenia w dużej firmie. Zatrudnia 5 tysięcy osób
  2. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  3. Podsłuchali turystów nad Bałtykiem. W głowie się nie mieści, co mówili, wstyd
Adam Małysz nieoczekiwanie odezwał się do Agaty Dudy. Padły ważne słowa, chodzi o dzieciAdam Małysz nieoczekiwanie odezwał się do Agaty Dudy. Padły ważne słowa, chodzi o dzieciCzytaj dalej

Nie żyje 17-letni kolarz, zginął w wypadku

Jan Riedmann wraz z innymi zawodnikami wybrał sie na trening w okolicy Sugenheim nieopodal Neustadt. W pewnej chwili jeden z kierowców nie ustąpił pierwszeństwa 17-latkowi i uderzył w niego. Kolarz odniósł poważne obrażenia głowy i mimo przetransportowania go do szpitala w Wurzburgu lekarzom nie udało się uratować jego życia.

- Jest nam niezywkle przykro, że musimy pożegnać Jana Riedmanna, jednego z kolarzy naszego zespołu do lat 19, po tym jak uległ on tragicznemu w skutkach wypadkowi. Składamy kondolencje jego rodzinie oraz przyjaciołom. Aby uczcić pamięć Jana nasi zawodnicy w wyścigu Milan-San Remo pojadą z czarnymi opaskami - tak brzmi komunikat grupy Bora-hansgrohe opublikowany na Twitterze.

Żona Grzegorza Krychowiaka znów powaliła nas urodą. Jej dekolt przykuł uwagę tysięcy mężczyzn, co za piękność (FOTO)Żona Grzegorza Krychowiaka znów powaliła nas urodą. Jej dekolt przykuł uwagę tysięcy mężczyzn, co za piękność (FOTO)Czytaj dalej

Niespełnione marzenia kolarza

Jan trenował kolarstwo wraz ze swoją siostrą bliźniaczką Lindą. Oboje przygodę z kolarstwem rozpoczęli już w dzieciństwie, idąc w ślady ojca, który był zawodnikiem lokalnego zespołu. Linda (już w tej chwili należąca do reprezentacji Niemiec) oraz Jan mieli odnieść większy sukces. Niestety marzenia 17-latka zostały brutalnie przerwane.

Do sprawy odniósł Peter Sagan, znany kolarz i zawodnik drużyny Bora-hansgrohe, w której trenował Jan Riedmann - Śmierć kolarza na drodze, w wypadku z udziałem auta to tragiczna informacja dla całego środowiska. Życzę rodzinie dużo siły, współczuję - napisał Sagan na Twitterze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Łukasz Szumowski zapowiada ogromne zmiany dla Polaków. Mają wejść w życie jeszcze w tym miesiącu
  2. Perfidny sposób oszustów, przy bankomacie uważaj jak nigdy. Są jednak dwa sposoby wykiwania złodziei
  3. To on stworzył mysz komputerową. William English zmarł w wieku 91 lat
  4. Kamil Stoch podzielił się z fanami ekscytującą informacją. Nagle wszyscy zaczęli się cieszyć, skoczek jest w euforii
  5. Marta Linkiewicz przekroczyła kolejną granicę. Pokazała się bez ubrań przed tysiącami Polaków, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  6. Wielka burza po wpisie Roberta Lewandowskiego. Opublikował zdjęcie, które kompromituje jego żonę, fani Anny osłupieli
  7. Kierowca TIR-a zdążył przekazać żonie, że ma zawał. Upuścił telefon, nim powiedział, w jakim jest kraju

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News