Nie żyje
Pixabay/kyasarin
Autor Mateusz Dziubiński - 4 Grudnia 2020

Właśnie dotarły do nas dramatyczne informacje. Zmarł młody sportowiec, miał dopiero 21 lat, ogromna strata

Nie żyje bardzo młody sportowiec, który był dopiero u progu wielkiej kariery. Media podają tragiczne szczegóły śmierci zaledwie 21-letniego sportowca. Jak się okazuje, od dawna zmagał się on z bardzo poważnymi problemami zdrowotnymi. Jego stan pogorszył się jednak z powodu koronawirusa. Niestety nie udało się go uratować.

  • Włoskie media podały dziś informację o śmierci bardzo młodego sportowca
  • Nie żyje Michael Antonelli, 21-letni kolarz
  • Antonelli od dawna ciężko chorował i walczył o powrót do zdrowia
  • Pochodzący z San Marino sportowiec kilka dni temu obchodził urodziny


Nie żyje bardzo młody sportowiec, który od dawna zmagał się z problemami zdrowotnymi. Niesamowicie smutną historię zaledwie 21-letniego zawodnika opisuje “La Gazzetta dello Sport”. Mężczyzna trafił do szpitala, ale nie udało się go uratować.

Na jaw wyszło, ile zarabia Kamil Stoch. Pławi się w luksusach, co za kwotaNa jaw wyszło, ile zarabia Kamil Stoch. Pławi się w luksusach, co za kwotaCzytaj dalej

Teksty wybrane dla Ciebie:


Nie żyje bardzo młody zawodnik. Miał zaledwie 21 lat

Zagraniczne media podały w piątek niesamowicie smutne informacje. W bardzo młodym wieku zmarł utalentowany kolarz pochodzący z San Marino Michael Antonelli. Sportowiec miał zaledwie 21 lat.

Życie Antonellego nie było łatwe. Zawodnik od ponad dwóch lat zmagał się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Były one następstwem wypadku, którego doznał na trasie znanego wyścigu Florence-Viareggio.

15 sierpnia 2018 rok, po pokonaniu 91 km trasy wyścigu Michael Antonelli doznał fatalnego upadku. Kolarz wpadł na klif i doznał poważnych obrażeń. Niemal natychmiast został przetransportowany do szpitala helikopterem.

Zobacz także: Kaufland ma problemy. Klienci odczują kryzys sieciówki?

“La Gazzetta dello Sport” opisuje, że lekarze musieli walczyć o życie 21-latka. Na szczęście udało im się, a Antonelli rozpoczął rehabilitację. Zawodnik z San Marino robił coraz większe postępy i wracał do zdrowia.

Polska pogrążona w żałobie. Wielka tragedia, nie żyje kochana legenda, niepokojące okoliczności śmierciPolska pogrążona w żałobie. Wielka tragedia, nie żyje kochana legenda, niepokojące okoliczności śmierciCzytaj dalej


Kolarz przegrał z koronawirusem, od dawna walczył o powrót do zdrowia

Mimo ciężkiego uszczerbku na zdrowiu Michael Antonelli był już w stanie samodzielnie wykonywać większość czynności. Wrócił do swojego domu. Niestety kolejny raz poważnie zachorował.

21-latek nie zdołał uniknąć zakażenia koronawirusem. Jak podają dziennikarze, 4 grudnia trafił do szpitala. Mężczyzna miał poważne problemy z oddychaniem. Niestety tym razem lekarzom nie udało się uratować życia Antonellego.

Michael Antonelli zmarł w wieku zaledwie 21 lat. Przegrał walkę z koronawirusem. Niezwykle smutne jest to, że zaledwie przed kilkoma dniami, dokładnie 30 listopada, młody kolarz obchodził urodziny.

Źródło: “La Gazzetta dello Sport”

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News