Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Piotr Mika - 5 Sierpnia 2020

Tysiące Polaków w żałobie. Dotarła do nas najgorsza wiadomość w sprawie poszukiwań 23-letniego polskiego piłkarza

Nie żyje 23-letni piłkarz, który zaginął na początku miesiąca. Jeszcze kilka dni temu wiele osób angażowało się w poszukiwanie zawodnika, którego ostatni raz widziano 1 sierpnia w jednym z holenderskich miast. Niestety, 5 sierpnia po południu jego klub przekazał informację, że odnaleziono ciało młodego piłkarza.

Nie żyje Dominik Kaczor, 23-letni piłkarz Klimontowianki Klimontów. Od kilku dni trwały poszukiwania młodego zawodnika, ostatnio widziane w Holandii. Niestety klub wczesnym popołudniem podał najgorszą informację.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Marta Linkiewicz odkryła całe ciało i pokazała je na Instagramie. Zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)
  2. 5 osób już straciło życie. Izajasz nie ma litości, tragedia za granicą
Z ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyZ ostatniej chwili. Trener reprezentacji Polski ogłosił, że rezygnuje. Będzie prowadził Polaków jeszcze kilka miesięcyCzytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz, to wielki cios dla jego bliskich

Pierwsze informacje o zaginięciu Dominika Kaczora podawaliśmy dwa dni temu, gdy w internecie coraz głośniej było o rozpoczętych poszukiwaniach. W akcję zaangażował się klub Dominika Klimontowianka PBI Klimontów, a jej post udostępniło dalej ponad tysiąc osób. Ostatni raz piłkarz widziany był około godziny 1 sierpnia około godziny 17 w mieście Sevenum w Holandii. Później kontakt się urwał.

Niestety, dziś klub podał najgorszą informację. W tym samym mieście na terenie ośrodka wypoczynkowego odnaleziono ciało 23-latka, który spędzał tam wakacje ze swoją dziewcyzną i jej rodziną. Najprawdopodobniej Dominik Kaczor utonął w jeziorze znajdującym się na terenie ośrodka, jednak nie zostały podane żadne szczegóły zdarzenia.

Nagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuNagłe odejście z Kanału Sportowego. Szeregi redakcji opuszcza jeden ze współtwórców projektuCzytaj dalej

Rodzina i klub żegnają zmarłego

Na profilu Klimontowianki na Facebooku pojawił się wpis informujący o zakończeniu poszukiwań. - Nie ma słów które to opiszą, nie ma łez które okażą Nasz ból. Akcja poszukiwawcza Naszego przyjaciela została zakończona. Dziś o godzinie 12.30 w De Schatberg w Sevenum, znaleziono zwłoki Dominika. O wszelkich informacjach będziemy Państwa informować - możemy przeczytać w poście klubu.

- Jesteśmy wstrząśnięci. Trudno się z tym pogodzić. To ogromna strata. Młody, wspaniały człowiek - mówi cytowany przez stronę klubu Piotr Ziomek, kierownik drużyny Klimontowianki - Brakuje słów, żeby wyrazić to, co czujemy. Życie było przed nim...

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świadczenie, o którym wiele się nie mówi. A 1200 zł mogą pobierać zarówno panie, jak i panowie
  2. Ogromny krater po eksplozji w Bejrucie. Wstrząsające zdjęcia obiegły cały świat
  3. Wielu Polaków w żałobie. Potwierdziły się druzgocące informacje, nie żyje legenda polskiego sportu
  4. Artur Boruc wprawił kibiców w osłupienie w centrum Warszawy. Został przyłapany, nie pozbył się nałogu
  5. Cristiano Ronaldo myślał o odejściu z Juventusu. Był poirytowany poziomem kolegów
  6. Utrata prawa jazdy za... regulację wycieraczek. Nadchodzi rewolucja w przepisach?

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News