Nie żyje polski piłkarz
Autor Piotr Bernaciak - 6 Listopada 2019

Nie żyje 19-letni polski piłkarz. Klub przekazuje informacje o wypadku samochodowym

Nie żyje 19-letni młody piłkarz występujący w jednej z polskich lig. Zawodnik nie przeżył wypadku na jednej z bardzo ruchliwych dróg. Informację o tragicznym zajściu podał klub, w którym ostatnio występował.

Nie żyje 19-letni polski piłkarz, który występował w jednej z polskich lig. Wiadomości o tragicznym wypadku udostępnił klub piłkarski, w którym występował. Nikt nie spodziewał się tak tragicznych informacji. Nie dało się przewidzieć tak ogromnego dramatu jednego z najważniejszych członków zespołu. Wielu kibiców zaczęło przesyłać swoje kondolencje rodzinie ofiary.

Młody Grzegorz Śliwka zginął w tragicznym wypadku, który miał miejsce na obwodnicy jednego z polskich miast. 19-latek nie miał najmniejszych szans na przeżycie zderzenia z rozpędzonym samochodem osobowym. Pomimo błyskawicznego wezwania pomocy medycznej piłkarz zmarł na miejscu. Informacje na ten temat usłyszeliśmy dopiero dzisiaj, choć zdarzenie miało miejsce w niedzielę.

Właściciel Fame MMA ostro reaguje na artykuł o gali. Właściciel Fame MMA ostro reaguje na artykuł o gali. "Nie pozwolę na nazywanie ich dziwakami"Czytaj dalej

Nie żyje młody polski piłkarz

Zawodnik przemieszczał się tuż obok obwodnicy Olkusza poprzez słabo oświetloną drogę. Potrącił go jadący z dużą prędkością samochód osobowy, w związku z czym zawodnik nie miał najmniejszych szans na przeżycie. Policja błyskawicznie rozpoczęła działania na miejscu wypadku, lecz informacje na jego temat zostały ogłoszone dopiero dzisiaj. Klub wydał specjalny komunikat w mediach społecznościowych.

- Nigdy nie przypuszczaliśmy, że kiedykolwiek będziemy musieli przekazać taką informację... 3 listopada w wieku 19 lat zmarł tragicznie zawodnik Naszego Klubu Grzegorz Śliwka. Pogrzeb śp. Grzegorza odbędzie się w czwartek, 7 listopada o godzinie 14:30 w Kościele pw. NMP Nieustającej Pomocy w Kluczach. Rodzicom, najbliższej rodzinie i przyjaciołom składamy najszczersze kondolencje i wyrazy współczucia - informuje klub.

Nie żyje Grzegorz Śliwka

Grzegorz Śliwka był wyróżniającym się zawodnikiem Przemszy Klucze, klubu z krakowskiej ligi okręgowej. Po trzynastu kolejkach drużyna zajmuje trzecie miejsce w tabeli.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News