Nie żyje wybitna postać sportu
CC0 Public Domain
Autor Piotr Bernaciak - 7 Maja 2020

Media obiegła tragiczna wiadomość z samego rana. Nie żyje wybitna postać świata sportu

Nie żyje jedna z wielkich postaci w historii znanego klubu z europejskiej czołówki, człowiek, który stał za jego licznymi sukcesami. Smutne wieści zostały potwierdzone przez lekarzy.

Nie żyje jeden z mężczyzn, który stał za sukcesami jednego z największych klubów świata, był uznawany nawet przez pewien czas za jedną z najważniejszych postaci w klubie i podejmował bardzo ważne decyzje, które potem przeistaczały się w sukcesy. Kibice usłyszeli smutną wiadomość ze strony lekarzy, którzy jako pierwsi poinformowali o odejściu szanowanej postaci.

Niestety odszedł od nas wybitny działacz, którego inne kluby mogły Realowi Madryt jedynie zazdrościć. Przez lata pracy w klubie być może nie zapracował sobie na miano legendy, bo działał w ekipie Królewskich zbyt krótko, jednak mimo wszystko osiągnął gigantyczny sukces.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Robert Lewandowski ujawnił dramatyczną prawdę. Anna Lewandowska walczyła o życie, nikt nawet nie wiedział
  2. Czy diesel to olej napędowy? Wielu się myli
Anna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówAnna Lewandowska opublikowała pierwsze zdjęcie po porodzie. Jeden szczegół zdobył serca fanówCzytaj dalej

Nie żyje wybitna postać Realu Madryt

Wczoraj dotarły do nas informacje dotyczące śmierci Amadora Suareza, wiceprezesa Realu Madryt. Mężczyzna pełnił tę funkcję w latach 2007-2009 i stał się częścią ówczesnych sukcesów klubu ze stolicy Hiszpanii. To właśnie w tamtych czasach słynni Królewscy sięgnęli po dwukrotne mistrzostwo Hiszpanii, a więc po tytuł, który w ostatnich latach nie jest już tak oczywisty.

Dziś zawodnicy Zinedine'a Zidane'a sięgają po triumfy w europejskich pucharach, lecz nieco rzadziej udaje im się wygrać krajowy tytuł, który w ostatnich latach częściej wygrywa Barcelona. To trofeum jest bardzo ważne dla kibiców, bo udowadnia przewagę nad odwiecznym rywalem.

Dawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałDawid Kubacki opowiedział prawdę o swoich początkach. Nikt nawet nie wiedział, co przeżywałCzytaj dalej

Nie żyje wybitna postać świata sportu

Informacje o śmierci Amadora Suareza przekazali lekarze. Wszystko przez to, że uznany działacz zmarł w wieku 76 lat na koronawirusa. Mężczyzna w ostatnich latach przeszedł na emeryturę i odciął się od świata futbolu, jednak nadal był szanowany przez kibiców i wciąż uznawano go za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli sztabu zarządzającego w historii Realu Madryt.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO uderza w sąsiada Polski. Wszystko przez jedno wydarzenie
  2. Zabójstwo Kornelii. Ostre słowa w kierunku policji: dlaczego jej nie szukali?
  3. Mariusz Pudzianowski wyzwał na pojedynek jednego z najsilniejszych ludzi świata. "Jestem gotowy"
  4. Kolejny Polak w Napoli? Włosi zainteresowani młodą gwiazdą Ekstraklasy
  5. Anna Lewandowska opublikowała kuszące zdjęcie. Pokazała dużo więcej niż zwykle (FOTO)
  6. Los Angeles Times: Naukowcy donoszą o nowym szczepie koronawirusa. Może być groźniejszy i bardziej zaraźliwy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News