Nie żyje znany baseballista
Unsplash.com Marc Ignacio
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 7 Września 2020

Tragiczna wiadomość obiegła media. Nie żyje uwielbiany gwiazdor, dramatyczną informację przekazała rodzina

Nie żyje legendarny sportowiec, który był prawdziwym mistrzem w swojej kategorii, uznaje się go za jednego z najlepszych w swojej dyscyplinie. Niestety, właśnie potwierdziły się tragiczne doniesienia.

Nie żyje wielki gwiazdor, uwielbiały go miliony. Informacje potwierdził zespół sportowy, w którym występował przez długi okres swojej kariery, zdążył wypracować sobie w nim status legendy. Zdecydowano się nie podawać przyczyn jego śmierci.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone

Kamil Stoch nagle zwrócił się do wszystkich Polaków. Mistrz chce publicznie zdradzać swoje tajemnice (FOTO)Kamil Stoch nagle zwrócił się do wszystkich Polaków. Mistrz chce publicznie zdradzać swoje tajemnice (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje słynny sportowiec, był prawdziwą legendą

Zmarły to 81-letni Lou Brock, baseballista uważany za legendę i jednego z najlepszych w historii tego sportu. Przez 15 lat występował w klubie St. Louis Cardinals, w którym dorobił się statusu legendy. Gdy zakończył karierę, zespół zastrzegł dla niego numer 20. Informacje o śmierci przekazała klubowi rodzina sportowca.

- Lou Brock był jednym z najbardziej szanowanych członków St. Louis Cardinals i jednym z najlepszych, którzy kiedykolwiek nosili koszulkę tego klubu - powiedział właściciel zespołu William DeWitt Jr.

Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Okropna przepowiednia dla Piotra Żyły. Skoczek ma stracić dzieci i nową ukochaną?Czytaj dalej

Od dłuższego czasu zmagał się z poważnymi chorobami

Lou Brock od dłuższego czasu miał problemy ze zdrowiem, chorował na cukrzycę. W 2015 roku media obiegła informacje o tym, że stracił nogę z powodu infekcji, lekarze musieli ją amputować. Z kolei półtora roku później otrzymał porażającą diagnozę, cierpiał z powodu raka krwi. Agent sportowca, Dick Zitzmann nie podał przyczyny śmierci.

Lou Brock zaczynał karierę w Chicago Cubs. W amerykańskiej lidze Baseballa występował w latach 1961-1979. W barwach St. Louis Cardinals, których jest legendą, sześciokrotnie otrzymywał tytuł "All-Star" i dwukrotnie był wygrywał finał ligi "World Series".

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Świetna wiadomość od ING. Bank wprowadza kluczową zmianę, skorzystać będzie mogło więcej osób
  2. Smażone mięso jest niebezpieczne dla naszego zdrowia. Naukowcy nie pozostawiają złudzeń
  3. Arkadiusz Milik pod ścianą. Mieli być giganci, a będzie średniak?
  4. Nie milkną echa porażki z Holandią. Legenda bez ogródek o reprezentacji
  5. Kamil Glik szczerze przed meczem z Bośniakami: "Czeka nas ciężka przeprawa"
  6. Od 1 września matki mogą liczyć na dodatkowe pieniądze. Żeby się załapać, musisz się pospieszyć

Test i recenzja laptopa ASUS Zephyrus G14

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News