Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 7 Października 2020

Nie żyje 20-letni polski piłkarz. Znamy wyniki sekcji zwłok, są pierwsze ustalenia prokuratury

Nie żyje młody polski piłkarz, który zaginął pod koniec września. Niedawno udało się odnaleźć jego ciało, a policja wszczęła śledztwo w sprawie wyjaśnienia przyczyn jego śmierci. Teraz znamy już wyniki sekcji zwłok 20-latka, która miała pomóc w ustaleniu tego jak zginął i czy nie brały w tym udziału osoby trzecie.

Nie żyje Maciej Aleksiuk, 20-letni zawodnik Granitu Roztoka, który zaginął w nocy z 25 na 26 września. Policja tydzień później odnalazła jego ciało, a teraz opublikowane zostały wyniki sekcji zwłok młodego piłkarza. Funkcjonariusze dotarli również do człowieka, który jako ostatni widział go żywego.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  2. Ekspert ICM UW: za miesiąc 80 tys. zakażeń dziennie. Wiadomo, jaka grupa osób jest największym powodem wzrostu
  3. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Adam Małysz pokazał swój luksusowy dom. Legendarny skoczek żyje jak w bajce, jego salon i ogród robią kolosalne wrażenie (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz, są już wyniki sekcji zwłok

Historia Macieja Aleksiuka wstrząsnęła środowiskiem sportowym. 20-letni piłkarz występujący w okręgowym zespole Granicie Roztoka bawił się w nocy z 25 na 26 września w jednym z wrocławskich klubów, po czym słuch o nim zaginął. Jego ciało wyłowiono z Odry dopiero 3 października w okolicach osiedla Kozanów.

Od tego momentu policja próbowała ustalić co dokładnie wydarzyło się feralnej nocy. Z pewnością funkcjonariusze liczyli na to, że sekcja zwłok przybliży ich do rozwiązania tej sprawy, jednak to nie okazało się takie proste. "Gazeta Wrocławska" dotarła bowiem do wstępnych wyników sekcji zwłok - Przyczyny zgonu nie udało się ustalić - mieli napisać lekarze.

Nie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachNie żyje słynny dziennikarz sportowy. Legenda zmarła w dramatycznych okolicznościachCzytaj dalej

Jak zginął Maciej Aleksiuk

To pytanie zadaje sobie bardzo wiele osób, ze śledczymi na czele. Choć nie udało się ustalić dokładnie jak zginął 20-latek, to sekca wykluczyła, że został on wcześniej pobity. W tej chwili wiadomo tylko, że z klubu wyszedł on mocno chwiejnym krokiem w towarzystwie innego mężczyzny.

Policjanci zdołali dotrzeć do podejrzanego człowieka, ale w trakcie dochodzenia ustalono, że obaj rozdzielili się dużo wcześniej i tajemniczy towarzysz Macieja nie ma nic wspólnego z jego śmiercią. Teraz funkcjonariusze czekają na wyniki toksykologiczne, które mają zdradzić, czy Maciej Aleksiuk nie był pod wpływem nielegalnych substancji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Program, który zmienił na zawsze polską telewizję. Mija już 28 lat od emisji pierwszego odcinka "Koła Fortuny"
  2. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  3. Tragiczne wiadomości o nagłej śmierci. Polacy pogrążeni w żałobie, odeszła prawdziwa legenda
  4. Manchester United podpisał kontrakt z wielką gwiazdą. Kibice go pokochają, ma wyciągnąć zespół z kryzysu
  5. Kibice nie mogli uwierzyć własnym oczom. Na trening reprezentacji Polski wyszło tylko dziewięciu piłkarzy, co z resztą?
  6. Dzieciństwo Joanny było piekłem. Nie wiedziała, że bezdomni zmienią jej życie o 180 stopni

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News