nie żyje
youtube.com/ SlowTV Relax&Background
Autor Mateusz Wysokiński - 8 Kwietnia 2020

Smutna wiadomość obiegła polskie media. Nie żyje mistrz Europy, przegrał z koronawirusem

Nie żyje jedna z ikon sportu lat 80. Były mistrz Europy, który reprezentował swój kraj w lekkiej atletyce przegrał walkę z koronawirusem z Wuhan. Znany sportowiec od kilku dni przebywał w szpitalu na oddziale intensywnej terapii, gdzie nie udało się go uratować. Ojczyzna sportowca pogrążyła się w żałobie.

Nie żyje jedna z najważniejszych postaci lekkoatletycznej reprezentacji Włoch lat 80. Mężczyzna, który zasłynął w historii sportu dzięki wygraniu złota w trakcie halowych mistrzostw Europy odszedł po przegraniu walki z koronawirusem. Informacja o jego śmierci została potwierdzone przez włoskie media, które ujawniły także bardzo smutne szczegóły na temat śmierci mistrza sportu.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepis
  2. Naukowcy podali datę szczytu zachorowań w Polsce. Zbliża się nieubłaganie
Sekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepisSekret sportowców ujawniony. Dzięki temu napojowi zapomnisz o zmęczeniu, prosty przepisCzytaj dalej

Nie żyje kultowy lekkoatleta. Media potwierdzają śmierć legendy

Osobą, która zmarła dziś w wieku 56 lat jest halowy mistrz Europy z Goteborgu z 1984 roku - Donato Sabia. Były reprezentant Włoch, który brał udział w igrzyskach olimpijskich w Los Angeles w 1984 roku, a także cztery lata później w Seulu od kilku dni miał poważne problemy zdrowotne. Mężczyzna trafił na oddział intensywnej terapii we włoskim mieście Potenza, gdzie stoczył nierówną walkę z koronawirusem. Stan sportowca niestety z dnia na dzień się pogarszał, a dzisiaj media potwierdziły jego śmierć.

Jakby tego było, wyszło na jaw, od kogo sportowiec mógł zarazić się koronawirusem. Okazuje się, że był to członek najbliższej rodziny, który także zmarł z powodu choroby.

TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)Czytaj dalej

Rodzina Sabiego odczuła podwójną stratę

Włoskie media poinformowały, że kilka dni z powodu koronawirusa zmarł ojciec sportowca, który zmagał się z chorobą. Wiele wskazuje na to, że były włoski mistrz zaraził się właśnie od członka swojej rodziny i podzielił jego nieszczęsny los.

Łącznie we Włoszech z powodu choroby wywoływanej zakażeniem COVID-19 zmarło już 17198 pacjentów.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nikt ich nie widział przez 30 lat. Ludzie przecierają oczy ze zdumienia, niespodziewany skutek kwarantanny
  2. Kościół na Mazowszu zamknięty. Sześciu duchownych zakażonych koronawirusem
  3. TVP pokazało uczniom jak ćwiczyć. Internauci nie mogli uwierzyć własnym oczom (WIDEO)
  4. Robert Lewandowski ujawnił tajemnicę. Wiemy, kiedy Bundesliga wróci do gry
  5. Polski znany sportowiec spowodował groźny wypadek drogowy. Był kompletnie pijany, czeka go kara
  6. Morawiecki ujawnia, jakie będą ich następne kroki po świętach. Nie ma co liczyć na ograniczenie zakazów

źródło : Onet Sport

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News