Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 8 Sierpnia 2020

Tragiczna wiadomość złamała nam serce. Wielka gwiazda zginęła w wypadku samochodowym, osierociła dwójkę małych dzieci

Nie żyje kolejna już osoba związana ze światem sportu. W tragicznym wypadku życie straciła doskonale znana sympatykom sportu zawodniczka. Kobieta, która miała zaledwie 31-lat, osierociła dwójkę małych dzieci, a jej śmierć opłakują zarówno bliscy, jak i kibice, którzy wciąż nie mogą uwierzyć w tę wielką tragedię. Szczegóły dotyczące wypadku są szokujące. 

Nie żyje uwielbiana przez kibiców sportsmenka. Młoda kobieta zginęła w tragicznym wypadku i osierociła dwójkę małych dzieci. Nieodżałowaną stratę opłakują bliscy zawodniczki, ale i kibice, dla których była prawdziwą inspiracją.

Robert Lewandowski wraca do gry. Gdzie obejrzeć Bayern - Chelsea, transmisja online, na żywoRobert Lewandowski wraca do gry. Gdzie obejrzeć Bayern - Chelsea, transmisja online, na żywoCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znany polityk twierdzi, że jest spokrewniony z Robertem Lewandowskim. Nikt nawet nie zdawał sobie sprawy, oniemieliśmy
  2. Dantejskie sceny na Pomorzu. Mama i mały synek nie żyją


Nie żyje słynna zawodniczka. Osierociła dwójkę dzieci

Bardzo smutna informacja obiegła media na całym świecie. Okazuje się, że kilka dni temu życie w tragicznym wypadku straciła uwielbiana przez kibiców zawodniczka kulturystyki Vanessa Batista. Sportsmenka była bardzo młoda, miała zaledwie 31 lat. Batista osierociła dwójkę małych dzieci. Pochodząca z Portugalii Batista była inspiracją dla wielu kobiet.

- To smutny dzień dla świata kulturystyki. Straciliśmy wspaniałą sportsmenkę Vanessę Batistę. Całej rodzinie i przyjaciołom składamy szczere kondolencje. Spoczywaj w pokoju Vanessa - napisano na profilu portugalskiej federacji kulturystyki IFBB na Facebooku.

Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Piotr Żyła, opadły nam szczęki. Nie mieliśmy pojęciaKiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Piotr Żyła, opadły nam szczęki. Nie mieliśmy pojęciaCzytaj dalej


W tragicznym wypadku zginęła Vanessa Batista

Vanessa Batista zginęła pod koniec lipca w tragicznym wypadku samochodowym. Samochód portugalskiej zawodniczki zderzył się czołowo z ciężarówką. Na miejscu szybko zjawiły się służby ratunkowe, jednak maszyna została niemal doszczętnie zniszczona, a Batista zginęła na miejscu. Kierowca prowadzący samochód ciężarowy wyszedł ze zderzenia niemal bez szwanku.

- Świat kulturystyki jest pogrążony w żałobie. Miała bardzo pozytywny wpływ na społeczność fitness i kulturystów - pisze portal fitnessvolt.com. Vanessa Bryant odniosła wiele sukcesów w różnych zawodach i zawsze imponowała formą. Inspirowała wiele kobiet, a w swojej ojczyźnie była postacią bardzo rozpoznawalną i szanowaną.

Źródło: Plotek.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. UE kupi szczepionki na koronawirusa. Będzie 300 mln dawek
  2. Gigantyczna królowa szerszeni sama buduje gniazdo. Niesamowite nagranie
  3. Znany polski bramkarz oświadczył się prawdziwej piękności. Jej odważne zdjęcia rozpalą każdego (FOTO)
  4. Nie żyje wybitny polski olimpijczyk. Zdobył mnóstwo medali, był jedną z legend
  5. Tomasz Hajto po raz kolejny zbłaźnił się na wizji. Tym razem przekroczył już wszelkie granice absurdu (WIDEO)
  6. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News