Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Kwietnia 2020

Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci

Nie żyje mistrz świata z 2019 roku znanej federacji MMA. Zawodnik został zastrzelony przed własnym domem. To już kolejne niepokojące wiadomości ze świata mieszanych sztuk walki po tym, jak kilka dni temu do domu innego zawodnika tej organizacji wdarł się włamywacz. Zmarły zawodnik miał tylko 30 lat.

Nie żyje zawodnik MMA, który przed rokiem sięgnął po tytuł mistrza świata. Mężczyzna został bestialsko zamordowany przed własnym domem. Niespełna 30-letni zawodnik osierocił troje dzieci. Rodzina stara się teraz zebrać pieniądze na jego pogrzeb.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Znany polski bramkarz wulgarnie podsumował poziom Ekstraklasy. Co na to ligowcy?Znany polski bramkarz wulgarnie podsumował poziom Ekstraklasy. Co na to ligowcy?Czytaj dalej


Nie żyje znany zawodnik MMA. W zeszłym roku zdobył tytuł mistrza świata

W ostatnich dniach niepokojące wieści docierają ze Stanów Zjednoczonych, gdzie przestępcy obrali sobie za cel zawodników występujących w MMA. W niedzielę do domu Anthony'ego Smitha, zawodnika wagi półciężkiej włamał się mężczyzna z zamiarem kradzieży. Smith musiał stanąć w obronie swojej rodziny i stoczyć z napastnikiem pojedynek. Ostatecznie przy pomocy funkcjonariuszy policji udało się obezwładnić intruza. Dzisiaj z kolebki światowego MMA napłynęły kolejne zatrważające wiadomości. Życie stracił zawodnik, który zaledwie przed rokiem wywalczył tytuł mistrza świata. Informację na Twitterze podał znany dziennikarz zajmujący się na co dzień sportami walki.

Uwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbUwielbiany w Polsce skoczek zostanie ojcem. Dowiedział się o tym w nietypowy sposóbCzytaj dalej


Mężczyzna zginął w strzelaninie przed własnym domem. Osierocił trójkę dzieci.

W wieku tylko 30 lat pozbawiony życia został Isiah Chapman. Mistrz świata organizacji Honor Fighting Championship z 2019 roku został zastrzelony przez nieznanych sprawców przed swoim domem w Akron w stanie Ohio.

"Mam okropne wiadomości. Dowiedziałem się, że zawodnik Bellator Isaiah Chapman został zastrzelony przed swoim domem w Akron w stanie Ohio" - napisał na Twitterze dziennikarz David McKinney.

Informację podobnym wpisem żegnający zawodnika potwierdził matchmaker federacji Bellator, do której należał zmarły, Rich Chou.

Policja nie potwierdza danych zmarłego, ale potwierdziła, że doszło do strzelaniny, w wyniku której życie stracił 30-letni mężczyzna. Lekarzom nie udało się uratować rannego.

Isiah Chapman występował w MMA w wadze koguciej od 2012 roku. W 2019 roku podpisał kontrakt z jedną z największych organizacji światowego MMA, wspomnianego Bellator. Chapman osierocił dwie córki i syna.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo ważne słowa szefa WHO. Chodzi o znoszenie ograniczeń i restrykcji
  2. Do której będą otwarte sklepy w Wielką Sobotę? Godziny otwarcia marketów
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Sąsiad Polski zamyka sklepy. Otwarte stacje benzynowe, ale obsłużą tylko wybranych

Żródło: Twitter

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News