Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 9 Sierpnia 2020

Wielka tragedia rozerwała nam serca. Nie żyje 15-letni chłopczyk, młody sportowiec utonął w trakcie wakacji

Nie żyje młodziutki irlandzki pływak. Chłopiec wypoczywał w hrabstwie Wicklow, gdzie odwiedził wodospad Powerscout. Niestety, chłopiec wpadł do wody, a lokalne media podały tragiczną informację o jego śmierci. Wszyscy, którzy znali 15-latka, nie mogą pogodzić się z jego śmiercią.

Nie żyje zaledwie 15-letni irlandzki pływak, Lewis Fleming. Pochodzący z Ballymoney chłopiec pojechał na wycieczkę do hrabstwa Wicklow, która niestety skończyła się dla niego tragicznie. Wszyscy wspominają go jako niezwykle przyjacielskiego i utalentowanego młodego człowieka.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Justyna Żyła gra na nerwach Piotrowi Żyle? Została przyłapana z mężczyzną, teraz odpowiedziała na pytanie, czy jest w związku
  2. Dramatyczne sceny w Mielnie i Łebie. "Dobijamy się o wsparcie"
Dramat wielkiego rywala Kamila Stocha. Poważna choroba zwaliła go z nógDramat wielkiego rywala Kamila Stocha. Poważna choroba zwaliła go z nógCzytaj dalej

Nie żyje młody sportowiec

Wedle infromacji podawanych przez Irlandzkie media Lewis wybrał się na wycieczkę nad wodospad Powerscout w hrabstie Wicklow. Niestety, w wyniku nieszczęśliwego wypadku chłopiec wpadł do wody, a wezwane na miejsce służby ratownicze nie zdołały uratować 15-latka.

Lewis Fleming był niezwykle utalentowanym sportowcem. Uprawiał rugby, lekkoatletykę oraz pływanie. Sukcesy w tej ostatniej dyscyplinie pozwoliły mu dołączyć do seniorskiej drużyny pływackiej jego rodzinnego miasta - Ballymoney Swimming Club.

Justyna Żyła opalała się przy dzieciach. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego (FOTO)Justyna Żyła opalała się przy dzieciach. Nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego (FOTO)Czytaj dalej

Bliscy żegnają Lewisa Fleminga

Dyrektor szkoły do której chordził 15-latek, David Carruthers, wspomina swojego tragicznie zmarłego podopiecznego - Lewis był aktywny w życiu zarówno swojej klasy jak i całej szkoły, zawsze dawał z siebie wszystko grając w rugby, na zajęciach lekkoatletycznych czy na basenie. Zawsze otoczony był szerokim kręgiem przyjaciół. Wszystkim będzie go brakowało - podsumowuje Carruthers.

Wszyscy czlonkowie klubu pływackiego w którego członkiem był Lewis nie mogą pogodzić się ze śmiercią swojego kolegi i składają kondolencje rodzinie oraz przyjaciołom młodego sportowca.

Źródło: irishnew.com

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Polak odnalazł wielki skarb sprzed tysięcy lat. Nie mógł się nadziwić temu, co zobaczył
  2. "Latający pociąg" z Niemiec. Niesamowite nagranie sprzed ponad 110 lat
  3. Anna Lewandowska zdradziła swój sekret na udane śniadanie. Rewelacyjny, prosty i zdrowy przepis, pokocha go każda Polka
  4. Nie żyje znany sportowiec. Odnosił sukcesy w Pucharze Europy, polscy kibice doskonale go pamiętają
  5. Wisła Kraków potwierdza wielki transfer. Dołączy do nich wielka gwiazda, oficjalny komunikat klubu
  6. Koszmarny wypadek z udziałem nastolatka. Kompletnie pijany kierowca potrącił go na oczach jego matki

WYBORNE KOTLETY - NAJLEPSZY PRZEPIS

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News