Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Listopada 2020

Tragiczne informacje obiegły media. Nie żyje polski mistrz świata i wybitny trener

Nie żyje niezwykle zasłużony dla polskiego sportu zawodnik i trener. Media w całej Polsce podają smutną informację o śmierci wybitnego mistrza świata, który jako pierwszy Polak zdobył złoty medal w swojej dyscyplinie. Zmarły od dwóch tygodni toczył walkę z koronawirusem. Teraz opłakuje go cała Polska, a wyrazy smutku napływają z kolejnych stron.

Nie żyje ikoniczna postać polskiego sportu. W poniedziałkowy poranek pojawiły się szokujące informacje o śmierci polskiego mistrza świata. Smutne wieści potwierdzają kolejne źródła, a kibice pogrążają się w smutku.

Absolutna kompromitacja Realu Madryt. Wysoka porażka Królewskich, obrońcy grali jak oldboje (WIDEO)Absolutna kompromitacja Realu Madryt. Wysoka porażka Królewskich, obrońcy grali jak oldboje (WIDEO)Czytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Rząd w ostatniej chwili podjął ostateczną decyzję ws. maseczek. Zmiany już od dziś
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Nie żyje ikona sportu i pierwszy polski mistrz świata

Początek nowego tygodnia przyniósł bardzo smutne wiadomości. Media w całej Polsce informują o śmierci wybitnego polskiego sportowca i trenera. Odeszła od nas ikona polskiego sportu.

Nie żyje Krzysztof Pajewski, wybitna postać polskich sportów walki. Zmarł w wieku 57 lat po walce z koronawirusem. Pajewski w 1988 roku jako pierwszy Polak sięgnął po tytuł mistrza świata w taekwondo. Oprócz sukcesów jako zawodnik, mógł się cieszyć ze zwycięstw swoich wychowanków, gdy pracował jako trener.

Po zakończeniu kariery Krzysztof Pajewski zajął się właśnie szkoleniem kolejnych pokoleń zawodników. Otworzył Klub Sportów Walki w Szczecinku. Jego podopieczni zdobyli liczne medale mistrzostw Polski, Europy i świata.

W śmierć ukochanego trenera nie mogą najbardziej uwierzyć właśnie zawodnicy, którzy mieli okazję z nim pracować. W mediach społecznościowych pojawiło się mnóstwo wpisów poruszonych sportowców. Wszystkie chwytają za serce.

Arkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyArkadiusz Milik pławi się w luksusach. Jego dom wygląda jak prawdziwy pałac, niesamowite luksusyCzytaj dalej


Polska żegna utytułowanego sportowca i trenera

- Nie mogę zebrać myśli, jestem całkowicie załamany po informacji o odejściu Krzyśka. Do końca wierzyliśmy, że Krzysiek wygra tę ostatnią walkę, że pokona koronawirusa... Przepraszam, nie mogę mówić… - powiedział przyjaciel zmarłego Zbigniew Sołtys w rozmowie z portalem szczecinek. naszemiasto.pl.

- Ogromna tragedia. Człowiek, który poświęcił swoje całe życie i czas na wychowanie i przekazanie umiejętności młodym "wojownikom"... Chwała mu za to! Wszystkie nasze osiągnięcia zawdzięczamy Tobie! - napisał zawodnik założonego przez Pajewskiego klubu KSW Szczecinek Jakub Gałan.

- Nie jestem w stanie nawet opisać, co czuję, zmarł człowiek, który poświęcił całe swoje życie szkoleniu wojowników. Gdyby nie on, nie osiągnęłabym tak wiele... Trenerze, będziesz na zawsze w naszych sercach... Taekwon! - napisała Julia Stasiuk, zawodniczka klubu Sportu Walki Bałtyk Koszalin.

Krzysztofa Pajewskiego pożegnały również władze Polskiego Związku Kickboxingu. Zamieszczono specjalny wpis w mediach społecznościowych. Swoje kondolencje dołączył także wiceprezydent Koszalina Przemysław Krzyżanowski.

- Dotarła do nas niezwykle smutna wiadomość - dziś w szpitalu zmarł nasz przyjaciel, trener KSW Szczecinek Krzysztof Pajewski. Trener przegrał walkę z koronawirusem. Krzysztof Pajewski od zawsze był związany z dwoma ukochanymi dyscyplinami sportu - taekwondo i kickboxingiem. Cześć jego pamięci [*] - napisano na Facebooku Polskiego Związku Kickboxingu.

- Polski sport poniósł olbrzymią stratę. Znakomity zawodnik, trener i po prostu człowiek przegrał swoją ostatnią walkę. Krzysiu - będzie nam Ciebie brakowało. Wyrazy współczucia dla rodziny i podopiecznych, dla których był autorytetem i ojcem [*] - powiedział wiceprezydent Koszalina.

Źródło: Facebook, szczecinek.naszemiasto.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zablokują ci telefon, jeżeli nie spłacasz za niego rat. Kontrowersyjne narzędzie Google
  2. Małgosia z 5. edycji “Rolnik szuka żony” jest nie do poznania. Teraz zdradziła sekret swojej metamorfozy
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Ciężarówka wpadła w poślizg i zmiotła z drogi samochód - wideo
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News