Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 9 Listopada 2020

Nie żyje wybitny polski trener. Miał za sobą również karierę polityczną

Nie żyje zasłużony dla polskiego sportu trener. Smutne informacje o śmierci szkoleniowca cieszącego się powszechnym szacunkiem podają lokalne media. Mężczyzna długo zmagał się z ciężką chorobą i niestety ostatecznie przegrał walkę o życie. Zmarłego fachowca żegnają pogrążeni w żałobie bliscy, a także wieloletni współpracownicy.

Nie żyje kolejny wybitny przedstawiciel świata sportu w Polsce. W poniedziałek media obiegła smutna informacja o śmierci znanego i cenionego w środowisku trenera siatkówki. Ceniony specjalista odszedł po walce z ciężką chorobą.

Najlepsza przyjaciółka uderza w Martę Linkiewicz. Ich znajomość skończyła się dla niej terapią w MonarzeNajlepsza przyjaciółka uderza w Martę Linkiewicz. Ich znajomość skończyła się dla niej terapią w MonarzeCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  2. Tragiczne informacje nagle obiegły Polskę. Nie żyje aktor podziwiany przez wielu Polaków
  3. Anna Lewandowska ma duże wymagania względem Roberta Lewandowskiego. "Musi to zrobić jeszcze raz"


Nie żyje wybitny polski trener


Kolejne smutne informacje obiegły całą Polskę. Zmarł ceniony trener, który poświęcił życie na szkoleniu kolejnych pokoleń siatkarzy. Jego odejście pogrążyło w smutku wielu ludzi.

Nie żyje Bernard Półtorak, wybitny trener i działacz sportowy. Przez niemal całe swoje życie związany był z Podkarpaciem i tamtejszą siatkówką. Pracował z młodzieżą, kierował tamtejszymi drużynami, a także działał w polityce.

Jak podaje portal terazkrosno.pl, Bernard Półtorak przez kilka lat, między 2004 a 2007 rokiem zajmował stanowisko wiceprezesa Krośnieńskiego Stowarzyszenia Siatkówki Karpaty Krosno. Pracował tam także jako trener i odnosił sukcesy. Pracował także na stanowisku trenera w MOSiR Brzozów.

Zmarły angażował się także w politykę. W latach 90. pracował na stanowisku dyrektora w Wydziale Infrastruktury Społecznej i Spraw Obywatelskich w Urzędzie Wojewódzkim w Krośnie. Przez cztery lata był też zastępcą przewodniczącego Rady Miasta.

Bernard Półtorak należał do Zarządu XVIII i XIX kadencji Podkarpackiego Wydziału Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Piastował funkcję Przewodniczącego Wydziału Siatkówki Plażowej PWZPS. Za swoje zasługi dla sportu w regionie został odznaczony medalem 70-lecia Podkarpackiego Wojewódzkiego Związku Piłki Siatkowej.

Marcin Najman ocenił urodę liderki Strajku Kobiet. Skandaliczna wypowiedź, wielka kompromitacja boksera (WIDEO)Marcin Najman ocenił urodę liderki Strajku Kobiet. Skandaliczna wypowiedź, wielka kompromitacja boksera (WIDEO)Czytaj dalej


Znajomi żegnają cenionego szkoleniowca

Wieloletniego trenera, specjalistę i działacza żegnają jego współpracownicy. Krośnieńskie Stowarzyszenie Siatkówki Karpaty Krosno wydało specjalne oświadczenie. Poświęcono w nim kilka słów zmarłemu.

- Z żalem żegnamy zasłużonego dla Krosna i krośnieńskiego sportu człowieka, który na zawsze pozostanie w naszej pamięci - czytamy. Bernard Półtorak zmarł w wieku 69 lat po ciężkiej walce z chorobą, z którą zmagał się od dawna.

To już kolejna smutna informacja, jaka obiegła Polskę w poniedziałek. Wcześniej otrzymaliśmy informację o śmierci pierwszego polskiego mistrza świata w taekwondo Krzysztofa Pajewskiego. Legendarny zawodnik miał 57 lat. Przegrał walkę z koronawirusem.

Źródło: terazkrosno.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W kraterze na księżycu Saturna znaleziono coś bardzo dziwnego. Niezwykłe odkrycie zadziwiło świat
  2. Wpadł do basenu i zaczął się topić. Reakcja jego czteroletniego braciszka okazała się bezcenna
  3. Piotr Żyła wystartuje w wyborach prezydenckich? Już snuje plany, "ktoś musi z tym zrobić porządek"
  4. Krzysztof Piątek w końcu się przełamał. Magiczny gol, wielki mecz Polaka (WIDEO)
  5. Szef Canal + podjął decyzję w sprawie przyszłości Mateusza Borka. Te informacje mogą zmartwić kibiców
  6. Tragiczna śmierć znanego polskiego sportowca. Potrąciły go dwa samochody
  7. IKEA zakazała pracownikom noszenia symboli strajku kobiet? Tak, to prawda

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News