Nie żyje legenda
PxHere - CC0 Public Domain
Autor Wiadomości Ze Stadionu - 10 Kwietnia 2020

Nie żyje legenda polskiej piłki nożnej. Lekarze przekazali smutne informacje o śmierci polskiego piłkarza

Nie żyje były piłkarz jednego z ekstraklasowych klubów, który cieszył się gigantycznym szacunkiem ze strony kibiców. Pracował na niego kilkadziesiąt lat podczas swojej ciężkiej pracy z pierwszą drużyną. Niestety, dotarły do nas smutne wiadomości.

Nie żyje człowiek, który cieszył się szacunkiem ze strony kibiców z uwagi na wiele lat gry w barwach jednego klubu. Rzadko zdarza się, by któryś z piłkarzy zadeklarował tak wielkie przywiązanie do danej drużyny, co jest jeszcze rzadsze w obecnych czasach, gdy łatwiej jest o wyjazd do lepszej ligi. W dawnych czasach jednak również dochodziło do transferu, a jednak niektórzy piłkarze pozostawali lojalni.

Wczoraj odeszła od nas prawdziwa legenda polskiego futbolu, człowiek, który przysłużył się rozwojowi naszej piłki nożnej i pracował, by odbudować jeden z największych polskich klubów. Niektórzy kibice twierdzą nawet, że bez niego Pogoń Szczecin być może nigdy nie wróciłaby do Ekstraklasy i dziś nie odnosiłaby w niej sporych sukcesów.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Mistrz świata zamordowany przed swoim domem. Sportowiec osierocił trójkę dzieci
  2. Pandemia wirusa ma wiele skutków ubocznych. Jednym z nich są koszmary senne nawiedzające coraz więcej osób
Leo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza BarcelonyLeo Messi zabrał głos w sprawie transferu. Zadziwiająca deklaracja piłkarza BarcelonyCzytaj dalej

Nie żyje legenda Ekstraklasy

Potwierdzono smutne informacje informujące, że nie żyje Zbigniew Kozłowski, wieloletnia legenda Pogoni Szczecin. Mężczyzna zaczynał karierę w słynnym klubie w 1973 roku, gdy zadebiutował w I lidze, czyli właśnie Ekstraklasie. W ligowych meczach w barwach Pogoni wystąpił aż 178 razy, co zasługuje na wielkie słowa uznania. W klubie grał do 1984 roku.

Dwukrotnie udało mu się dojść do finału Pucharu Polski wraz z ukochanym zespołem, lecz nigdy nie zdołał go wygrać. Po upadku Pogoni Szczecin przyczynił się do odbudowy klubu, pracując jako szkoleniowiec Pogoni Szczecin Nowej, zupełnie nowego tworu mającego na celu przywrócić dawny blask kultowego zespołu z województwa zachodniopomorskiego.

Przez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarzaPrzez koronawirusa zrobili z trumnami okropną rzecz, która budzi wściekłość. Straszne wyznanie znanego kolarzaCzytaj dalej

Nie żyje były wybitny piłkarz

Zbigniew Kozłowski od kilku dni znajdował się w szpitalu. Mężczyzna odszedł w wieku 65 lat na dziewięć dni przed swoimi urodzinami. Wiadomości o jego śmierci potwierdzili lekarze.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zamykają europejską stolicę. W ostatnim momencie uciekło z niej kilkadziesiąt tysięcy ludzi
  2. Czy po 20 kwietnia wejdziemy na cmentarze? Jest odpowiedź ministerstwa w tej sprawie
  3. Andrzej Gołota ma problemy przez epidemię. Jego żona mówi o "rozpaczy i tęsknocie" (FOTO)
  4. Był obrzucany bananami i oskarżany o fałszerstwo. W końcu postanowił wyjechać z Polski
  5. Reprezentant Polski złamał rządowe rozporządzenia. Interweniowała policja
  6. Biedronka wprowadza wielką promocję w konkretnych godzinach. Lepiej zajmij miejsce w kolejce

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News