Nie żyje piłkarz śmierć wiadomości
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 12 Kwietnia 2020

Polscy kibice zamarli. 20-letni piłkarz zginął pod własnym domem w Wielkanoc

Nie żyje piłkarz, który był uznawany za ogromny talent i miał przed sobą całą karierę. Mogłoby się wydawać, że osiągnie on spore sukcesy. Wszystko zostało brutalnie przerwane. Niestety, pojawiły się wiadomości, które wprawiły kibiców w osłupienie.

Nie żyje młody piłkarz, który miał przed sobą całą karierę. Wszyscy wierzyli w jego sukcesy i w to, że kiedyś uda mu się zaliczyć wiele występów na najwyższym poziomie, lecz niestety jego życie zostało brutalnie przerwane. Przyczyny jego śmierci są wyjątkowo wstrząsające. Lokalne media poinformowały, że doszło do prawdziwej tragedii, a piłkarz był pechową ofiarą.

Dowiadujemy się, że piłkarz został brutalnie zamordowany pod własnym domem w Wielkanoc, co wywołało prawdziwy szok. W świecie futbolu rzadko dochodzi do tak wielkich tragedii. Tym razem 20-letni piłkarz stracił życie w związku z działaniem tajemniczego bandyty. Dziennikarze dotarli do informacji, które z pewnością oburzą kibiców. Przyczyny odejścia zawodnika są wstrząsające.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Kim jest żona Marcina Najmana? "El Testosteron" pokazał swoją partnerkę (FOTO)
  2. RP: Polacy wymyślili lek na koronawirusa
Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Prawie nikt nie wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Podobna do brata? (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje 20-letni piłkarz

Nie żyje piłkarz ekwadorskiego Guayaquil City, Edwin Espinoza. 20-letni zawodnik występował w ekwadorskiej ekstraklasie w barwach klubu, który zajmuje obecnie czwarte miejsce w tabeli. Bez wątpienia był on więc rozpoznawalny przez dziesiątki tysięcy kibiców. Niestety, życie doskonale zapowiadającego się piłkarza zostało przerwane w wyjątkowo brutalny sposób.

Dowiadujemy się, że Edwin Espinoza zginął na skutek morderstwa, do którego doszło przed jego własnym domem. Młody mężczyzna został postrzelony i pomimo wezwania pomocy nie udało się już go uratować. Lokalne media wskazują na wypowiedź, która wyjątkowo bulwersuje kibiców w obliczu ogromu tragedii, do której doszło w święta Wielkiej Nocy.

Nagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPNNagły zwrot akcji w sprawie Jerzego Brzęczka. Zadziwiające doniesienia prosto z PZPNCzytaj dalej

Nie żyje Edwin Espinoza

- Z tego, co wiemy do tej pory, Edwin prawdopodobnie został z kimś pomylony - mówi Carlos Franco, dyrektor klubu z Ekwadoru, cytowany przez portal sport.pl.

Edwin Espinoza zmarł tragicznie w wieku 20 lat. Kibice zaczęli masowo składać rodzinie zmarłego kondolencje za pośrednictwem mediów społecznościowych. Tysiące fanów piłkarskich z całego świata wyrażają swój smutek po odejściu młodego piłkarza, ale przede wszystkim młodego człowieka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Zima nie powiedziała ostatniego słowa. IMGW ostrzega, temperatura znacznie się obniży
  3. Rewolucja w piłce nożnej. FIFA zmienia zasady ws. rzutów karnych i VAR
  4. Anna Lewandowska zdradziła swój wielkanocny sekret. Przepis na mazurka, który rozpływa się w ustach
  5. Nagły zwrot ws. kontraktu Jerzego Brzęczka. PZPN nie ufa selekcjonerowi
  6. Od środy maseczki kupisz w popularnej sieciówce. Zapłacisz 1,62 zł za jedną

źródło: Sport.pl

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News