Nie żyje syn piłkarza
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 12 Maja 2020

Wielka tragedia. Gwiazdor zabił swoje dziecko bez żadnych zahamowań. Jego wyznanie brzmi porażająco

Nie żyje mały chłopiec, syn jednego z piłkarzy. Dopiero teraz na jaw wyszły informacje o tym, że zabił go własny ojciec, który był znany ze sportowych występów. Informacje o brutalnym morderstwie wywołały prawdziwe przerażenie wśród kibiców, którzy pamiętali go z murawy.

ie żyje mały chłopiec, syn jednego z rozpoznawalnych w kraju piłkarzy. Kilka dni temu dotarły do nas wyjątkowo przykre informacje dotyczące odejścia małego chłopca, którzy rzekomo miał być jedną z ofiar panującej pandemii koronawirusa. Na jaw wyszły teraz szokujące fakty dotyczące prawdziwego powodu śmierci małego syna piłkarza, które wprawiły kibiców w zaskoczenie.

Teraz lokalny gwiazdor będzie musiał poradzić sobie z ogniem krytyki. Dla wielu osób zasłużył on na karę dożywotniego pozbawienia wolności w związku z przerażającym, dotkliwym przestępstwem, którego dopuścił się wobec członka najbliższej rodziny.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. ZDJĘCIA - Towar o wartości 1,5 mln złotych porzucony na autostradzie A2
Otylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyOtylia Jędrzejczak skrywała wielki dramat. Kiedy opowiedziała o śmierci swojego dziecka, zamarliśmyCzytaj dalej

Nie żyje mały chłopiec

Nie żyje syn piłkarza, który w lokalnej społeczności cieszył się mianem prawdziwej gwiazdy. Cevher Toktas, piłkarz występujący w Turcji, w swojej ojczyźnie, 23 kwietnia wezwał pogotowie twierdząc, że jego syn nie oddycha. Lekarze początkowo stwierdzili, że dziecko zmarło na koronawirusa. Prawda po kilku tygodniach wyszła na jaw i okazała się brutalna.

Okazało się, że mężczyzna postanowił brutalnie i bez skrupułów zamordować własne dziecko. 5-letni syn został uduszony poduszką. Piłkarz przyznaje wprost, że wszystko zrobił tylko dlatego, że nigdy nie kochał swojego dziecka i to jedyny powód, dla którego go zamordował. Teraz grozi mu bardzo poważna kara, niewykluczone, że nawet dożywocia.

Niemieckie media nie mają wątpliwości. Robert Lewandowski jest najbardziej zagrożony zakażeniemNiemieckie media nie mają wątpliwości. Robert Lewandowski jest najbardziej zagrożony zakażeniemCzytaj dalej

Nie żyje syn tureckiego piłkarza

Kibice twierdzą, że za brutalne morderstwo na własnym synu piłkarz powinien ponieść najsurowsze konsekwencje. Trzeba przyznać, że prawdopodobnie tak właśnie się stanie, bowiem tego typu sytuacja z pewnością spotka się z potępieniem i możemy spodziewać się kolejnych informacji.

źródło: Super Express

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bon na wakacje nie dla wszystkich. Miliony Polaków nie dostaną 1000 zł
  2. Restauracje i kawiarnie znów otwarte. Trzeba będzie nosić w nich maseczki?
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Kiedy będzie można już organizować wesela? Minister zdrowia o obostrzeniach

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News