Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 12 Czerwca 2020

Światowe media podają tragiczną wiadomość. Nie żyje Johnny Walker, uwielbiał go sam prezydent

Nie żyje kolejny już wybitny przedstawiciel świata sportu. Odeszła od nas jedna z największych legend amerykańskiego wrestlingu Johnny Walker. Zawodnik dzięki swoim niebywałym popisom na ringu zyskał sympatię nie tylko milionów widzów na całym świecie, ale nawet samego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Nie żyje niebywale popularny amerykański sportowiec. Media podały informację o śmierci ikonicznego zawodnika, uwielbianego przez amerykanów sportu, czyli wrestlingu. Zmarł Johnny Walker, legendarny wręcz zapaśnik, który przeszedł do historii najbardziej prestiżowych organizacji tej dyscypliny.

Były menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Cała prawda po latach wyszła na jawByły menedżer Roberta Lewandowskiego ujawnił jego największą tajemnicę. Cała prawda po latach wyszła na jawCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Były współpracownik Roberta Lewandowskiego nie wytrzymał. Na oczach tysięcy widzów zaczął oskarżać piłkarza
  2. Miasto wolne od koronawirusa sprzedaje domy za 1 euro. Jest jeden haczyk


Nie żyje Johnny Walker, uwielbiany amerykański wrestler

Niedawno świat obiegły niezwykle smutne informacje o śmierci znanego z udziału w słynnej organizacji WWE Shada Gasparda. Mężczyzna zginął porwany przez silne morskie fale, gdy bawił się u wybrzeży kalifornijskiej plaży wraz z synem. Chłopca na szczęście udało się uratować. Teraz fani wrestlingu muszą niestety przyjąć kolejny poważny cios. “The Sun” podał informację o śmierci kolejnej doskonale znanej kibicom tej dyscypliny sportu postaci. Zmarł legendarny Johnny Walker.

Walker największe sukcesy święcił w latach 70-tych i 80-tych ubiegłego wieku. Startował w walkach organizowanych przez prestiżowe organizacje World Championship Wrestling, World Wrestling Federation i Championship Wrestling from Florida. Udało mu się wywalczyć wiele mistrzowskich tytułów i zdobyć sympatię rzeszy kibiców, w tym ówczesnego prezydenta USA Jimmy’ego Cartera.

Anna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaAnna Lewandowska zdradziła swoją największą kulinarną tajemnicę. Jej przepis na krupnik pokocha każda PolkaCzytaj dalej


Walker doczekał się statusu legendy sportów walki

Sukcesy na arenach najpopularniejszych organizacji zapewniły Walkerowi miejsce w aż trzech galeriach sław wrestlingu, NWA, WCW i Pro Wrestling Hall of Fame. Informację o jego śmierci podał. Johnny Walker znany z czasów kariery jako Mr. Wrestling II zmarł w wieku 85 lat na Hawajach.

Źródło: "The Sun", "Super Express"

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media podały tragiczne wiadomości. Nie żyje uwielbiana legenda, jego wynalazek pomógł wielkim zwycięzcom
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Adam Małysz wykonał ważny telefon. Chodzi o przyszłość polskich skoków. Nie było innej możliwości
  4. Michał Pazdan zmieni klub tuż przed Euro? Obrońca podaje jeden warunek, który zmusi go do transferu
  5. Kiedy dowiedzieliśmy się, z kim spokrewniony jest Adam Małysz, odebrało nam mowę. Nazwisko budzi wielkie emocje
  6. Wideo - Tragiczny wypadek. Kompletnie pijany kierowca z impetem wjechał w samochód z rodziną. Nastolatka walczy o życie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News