Nie żyje Navid Afkari
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 12 Września 2020

Porażająca wiadomość obiegła media. Znany sportowiec został stracony, było o nim głośno na całym świecie

Nie żyje sportowiec, o którym w ostatnich dniach było głośno na całym świecie. Apel w jego sprawie napisał nawet sam Donald Trump, który próbował odmienić los zawodnika. Niestety, nie udało się. Dziś media obiegły informacje o straceniu sportowca.

Nie żyje sportowiec, który w ostatnich dniach został skazany na śmierć przez władze swojego państwa. O jego sprawie zrobiło się bardzo głośno w ostatnich kilku dniach, gdy na jaw wyszły informacje o wyjątkowo ostrej karze wymierzonej zawodnikowi. W jego sprawie próbowało interweniować wiele osób, także ci, którzy mają największe możliwości poprzez swoją reputację.

W sprawę zaangażowany był nawet Donald Trump, co mogło wskazywać na to, że być może udział prezydenta Stanów Zjednoczonych w sprawie pozwoli na szczęśliwe zakończenie. Niestety jednak, tym razem do niego nie doszło. Media obiegła wyjątkowo przykra informacja.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Kierowco, będziesz bardzo zadowolony. Rewolucyjne zmiany dotyczące prawa jazdy zostały zatwierdzone
Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletceZnęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletceCzytaj dalej

Nie żyje znany zawodnik MMA

Navid Afkari był doskonale znany w swojej ojczyźnie jako zawodnik sportów walki. Jakiś czas temu jednak 27-letni mężczyzna wraz ze swoimi braćmi zdecydowali się na wzięcie udziału w antyrządowej demonstracji. Po ich zakończeniu Afkari oraz jego bracia zostali oskarżeni o zabójstwo mężczyzny. Zawodnik został skazany na karę śmierci, a jego bracia na 54 i 27 lat pozbawienia wolności.

W sprawie interweniował między innymi Dana White, szef federacji UFC. Jego apel do irańskich władz dotarł również do samego Donalda Trumpa, który również zwrócił się do rządzących, by nie decydowali się na egzekucję znanego sportowca. Wszystko przez to, że Navid Afkari przyznał się do winy, ale prawdopodobnie zrobił to pod wpływem tortur. Tak twierdzi matka sportowca.

Koronawirus w znanym polskim klubie. Odwołany hitowy mecz na szczycie ligiKoronawirus w znanym polskim klubie. Odwołany hitowy mecz na szczycie ligiCzytaj dalej

Nie żyje Navid Afkari

Dziś nad ranem dowiedzieliśmy się, że zawodnik został stracony w jednym z irańskich więzień. Wiadomość wyjątkowo zasmuciła wszystkich fanów sportu, a także tych, którzy zainteresowali się sprawą Afkariego. Od kilku godzin informację podają media z całego świata, a wielu kibiców składa kondolencje rodzinie zmarłego za pośrednictwem mediów społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci będą mogli więcej zarobić i będą bardziej chronieni? Pomysły związkowców mogą uratować 340 tys. osób
  2. Pożary w USA uchwycone przez satelitę. Gigantyczne tumany dymu i ognia
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News