Nie żyje wiadomości piłkarz
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 12 Października 2020

Ogromna tragedia. Nie żyje piłkarz, zabili go koledzy z własnej drużyny

Nie żyje piłkarz, który jeszcze w ten weekend rozgrywał mecz w lokalnej drużynie. Okazuje się, że poniósł śmierć z rąk kolegów z własnego zespołu, co wzbudziło prawdziwe przerażenie na całym świecie.

Nie żyje zawodnik, który w ten weekend rozgrywał spotkanie w swojej drużynie. Nic nie wskazywało na jego nagłe odejście, a doszło do niego za sprawą straszliwego przestępstwa na oczach innych ludzi. Piłkarz został dotkliwie pobity, na skutek czego pilnie przetransportowano go do szpitala. Wszystko miało miejsce w biały dzień tuż po meczu.

Wyjątkową sensację wzbudził fakt, że mężczyznę zamordowali koledzy z własnej drużyny. Powód zabójstwa brzmi kuriozalnie, jednak okazało się, że rozwścieczył on resztę obecnych na tyle, że postanowili dokonać samosądu na zawodniku. Niestety, udzielona pomoc przyszła zbyt późno. Młodego mężczyzny nie udało się uratować, zmarł w szpitalu pomimo walki o jego życie.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  2. Już niedługo mieszkańcy bloków mogą przeżyć niemałe zaskoczenie. Budynki przejdą nietypową modernizację
  3. Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walka
Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuGdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportuCzytaj dalej

Nie żyje młody piłkarz

Tragiczne zdarzenie miało miejsce w Ugandzie, gdzie mierzyły się ze sobą dwie lokalne drużyny. 22-letni Churchill Owaci został pobity przez swoich kolegów na boisku po tym, jak jego błąd doprowadził do bramki dla lokalnych rywali. Zawodnicy nie mogli pogodzić się z takim obrotem spraw i dokonali samosądu na koledze z drużyny, którego błąd w grze doprowadził ich do wściekłości.

Po zakończeniu meczu Owaci postanowił uderzyć jednego z kolegów z zespołu w rewanżu za poprzednie zajście, co zakończyło się tragicznie. Pozostali zawodnicy ruszyli na niego z pięściami, a chwilę po zakończeniu bójki 22-latek stracił przytomność. Pomimo przetransportowania do szpitala, po kilku godzinach walki o jego życie stwierdzono zgon młodego zawodnika.

Fatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walkaFatalne wiadomości dla polskich skoczków narciarskich. Usłyszeli już złe wieści, czeka ich trudna walkaCzytaj dalej

Nie żyje zawodnik lokalnego zespołu

Policja w Ugandzie poinformowała, że rozpoczęła już śledztwo w sprawie ustalenia wszystkich sprawców doprowadzenia do zabójstwa Churchilla Owaciego. Wiele wskazuje na to, że wszyscy mężczyźni poniosą konsekwencje brutalnego pobicia prowadzącego do śmierci 22-latka.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  2. Polska młodzież rozpoczęła dramatyczny protest. Przedstawili swoje żądania, chodzi o zdalne nauczanie
  3. Gdy dowiedzieliśmy się, kto jest rodziną Agnieszki Radwańskiej, spadliśmy z krzeseł. To legenda polskiego sportu
  4. Marcin Najman nagle pojawił się na antenie TVP i wygłosił pilny apel o pomoc. Jego słowa wzruszyły tysiące widzów
  5. Arkadiusz Milik dostał kolejną propozycję transferową. Jeszcze nie wszystko stracone?
  6. Od 10 lat ciągle jest w ciąży. Pragnie mieć jeszcze więcej dzieci, jak dziś wygląda rodzina?

11 powodów dlaczego warto adoptować psa ze schroniska

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News