Świeczka
Pixabay
Autor - 13 Stycznia 2020

Kibice zamarli. Uwielbiany sportowiec zginął na ich oczach. To nagranie wyciska łzy z oczu (WIDEO)

Nie żyje jeden z najbardziej uwielbianych sportowców na świecie w swojej dyscyplinie. Zawodnik zginął na oczach kibiców, którzy na własne oczy widzieli, jak się męczy. Ten widok musiał być przerażający.

Nie żyje kolejna osoba związana ze sportem. Tym razem zmarła gwiazda swojej dyscypliny, która była uwielbiana przez wielu fanów. Zawodnik odszedł z tego świata zdecydowanie za szybko. To jeszcze nie był czas na to, by go pożegnać. Jego najbliższym przekazujemy kondolencje.

Dawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występyDawid Kubacki dostał reprymendę od kolegi z kadry. Poszło o jego ostatnie występyCzytaj dalej

Nie żyje znany sportowiec

Chodzi o gwiazdora wrestlingu o pseudonimie La Parka. Zmarł on w wyniku poważnych obrażeń, które odniósł po nieudanej akcji o nazwie Suicide Dive. Doszło do nich w czasie październikowej gali AAA, która odbyła się z okazji 64. rocznicy otwarcia areny Kaoz Lucha Libre w Montrerrey w Meksyku. Nagranie z La Parką mrozi krew w żyłach.

Wrestler wykonał wówczas nieudany Suicide Dive, co oznacza samobójczy skok. Zahaczył jednak nogami o liny, przez co upadł na ziemię i w tym samym czasie uderzył głową o metalowe bariery. Kibice wówczas zamarli, bo doskonale zdawali sobie sprawę z tego, że zawodnik bardzo ucierpi po swojej nieudanej akcji. Lecz nawet w najgorszych przypuszczeniach nie sądzili, że gwiazdor umrze.

Nie żyje zawodnik, który odniósł okropną kontuzję

Przez to La Parka złamał kręgosłup w odcinku szyjnym. Momentalnie przybiegli do niego ratownicy, żeby już na miejscu mu w jakiś sposób pomóc. Szybko przetransportowano go do szpitala, gdzie zaczęła się poważna walka o jego życie. Niestety okazała się ona nieudana. La Parka, a właściwie Jesus Alfonso Escoboza Huerta, bo tak się naprawdę nazywał, zmarł przez odniesiona obrażenia. Lekarze nie byli w stanie go uratować.

Wrestler miał 55 lat. O tym, że nie żyje, poinformowała federacja AAA. Huerta w ringu był drugim w historii La Parką. Tę postać wymyślił L.A Park. Szczyt popularności pierwszego z nich był w latach 90., gdy występował w organizacji WCW. Jego pierwowzór niestety miał mniej bogatą w sukcesy karierę, jednak i tak był uwielbiany przez kibiców.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kamil Stoch zabrał głos po wczorajszym sukcesie. Komentarz naszego mistrza zdobył gigantyczną popularność
  2. Niesamowity gest Roberta Lewandowskiego. Napastnik wspiera WOŚP w niezwykły sposób
  3. Śmierć wybitnego sportowca. TVP przekazuje smutne informacje
  4. Piłkarz Legii opuszcza Warszawę. Skorzystał z oferty legendarnego klubu
  5. Jagiellonia Białystok sprzeda piłkarza za rekordową kwotę? Zainteresowanie legendarnego klubu
  6. Fanki zamurowało, Justyna Żyła przyznała się do sztucznego poprawienia swojej urody. Do sieci wyciekły zdjęcia "przed" i "po"

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News