Nie żyje
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 14 Kwietnia 2020

Nie żyje mistrz futbolu. Zawodnik zmarł młodo, osierocił trójkę dzieci

Nie żyje mistrz ligi NFL Tarvaris Jackson. Zawodnik zginął w tragicznych okolicznościach w wieku zaledwie 36 lat. Najlepsza na świecie liga futbolu amerykańskiego pogrążyła się w żałobie.

Tarvaris Jackson do NFL trafił w drugiej rundzie draftu w 2006 roku. Jego pierwszym klubem została Minnesota Vikings, w której występował przez cztery sezony. Następnie przeniósł się do Seattle Seahawks, w którym występował do końca swojej kariery, z roczną przerwą na grę w Buffalo Bills w 2012 roku.

Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura SzpilkiSłynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura SzpilkiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Gwiazdor sportu pogrążony w żałobie. Stracił matkę w Wielkanoc, przegrała z koronawirusem
  2. Ministerstwo podało wskaźniki ilości zachorowań na 100 tys mieszkańców. Zobacz w którym województwie jest najwyższy

Nie żyje Tarvaris Jackson

W NFL występował w sumie przez 12 lat. Jego największym sukcesem było mistrzostwo ligi w 2013 roku. Ostatnim miejscem zatrudnienie 36-latka był klub Tennessee State, gdzie pełnił funkcję jednego z trenerów.

Jak podaje policja, Jackson zginął w wypadku w nocy z soboty na niedzielę, gdy w pobliżu jego rodzinnego miasta Montgomery prowadzony przez niego samochód Chevrolet Camaro, z niewyjaśnionych przyczyn, zjechał z drogi, uderzył w drzewo i zaliczył dachowanie.

Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitalaTrzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitalaCzytaj dalej

NFL żegna Jacksona

W mediach społecznościowych zaroiło się od kondolencji dla rodziny Jacksona. "Seahawks są załamani i zszokowani wiadomością o śmierci Tarvarisa Jacksona. 'T-Jack' zasłużył sobie na szacunek organizacji i członków swojej drużyny dzięki woli walki, wytrzymałości i profesjonalizmowi. Nasze najgłębsze kondolencje kierujemy do jego rodziny i przyjaciół" - pisze były klub zawodnika Seattle Seahawks.

Życie rodzinne Jacksona nie zawsze jednak układało się najlepiej. W 2016 roku został aresztowany za grożeniem bronią swojej żonie. Ta jednak niespecjalnie przejęła się całą sytuacją. "Lepiej bądź dokładny, bo na boisku nie jesteś" - miała rzucić w jego kierunku. Jackson wyszedł wówczas z aresztu po wpłaceniu kaucji.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Smutna wiadomość z Chin. Sobota była najgorszym dniem od dawna
  2. Test na koronawirusa bez wychodzenia z auta? W Warszawie powstaje mobilne laboratorium
  3. Nieznane fakty na temat Roberta Lewandowskiego wyszły na jaw. Jego kariera mogła wyglądać zupełnie inaczej
  4. Słynna postać sportu zmarła na COVID-19. Kibice pamiętają go z walki Artura Szpilki
  5. Adam Małysz i Piotr Żyła apelują do Polaków. Ważne słowa naszych skoczków (WIDEO)
  6. Prawnik radzi, jak ustrzec się od natychmiastowego mandatu. Wystarczy zrobić jedną rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News