Nie żyje Stanisław Hućko
Ze Stadionu
Autor Piotr Bernaciak - 14 Maja 2020

Polacy usłyszeli przykre wiadomości. Nie żyje Stanisław Hućko, ogromna strata

Nie żyje jedna z zasłużonych postaci świata polskiego sportu. Stanisław Hućko od wielu lat uczestniczył w zawodach sportowych, a bez niego nie mogłyby się one odbywać. Potwierdzono najsmutniejsze wiadomości, których nie chciał usłyszeć żaden z kibiców.

Nie żyje Stanisław Hućko, człowiek, który był przez wiele lat związany ze światem polskiego żużla. Bez jego udziału nie mogłyby się odbyć liczne mecze żużlowe, które były śledzone w naszym kraju przez dziesiątki tysięcy widzów. Nie da się ukryć, że przez wiele lat cieszył się on gigantycznym szacunkiem ze strony kibiców, którzy doceniali działania pracowników klubu.

Niestety dotarły do nas najgorsze informacje dotyczące śmierci Stanisława Hućko. Mężczyzna był wieloletnim mechanikiem jednego z najbardziej znanych polskich zespołów żużlowych. Klub ogłosił dziś tragiczne informacje.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta
Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Gwiazda Fame MMA przekroczyła kolejną granicę. Odsłoniła za dużo, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje Stanisław Hućko

Mężczyzna przez wiele lat był mechanikiem Moje Bermudy Stali Gorzów, która należy do najbardziej znanych polskich drużyn żużlowych. Przez lata był on zaangażowany w działalność klubu, który był dla niego niemalże całym życiem. Klub bardzo doceniał go w związku z wieloletnią pracą, w trakcie której Stanisław Hućko udowodnił, że jest bardzo oddany drużynie.

- Dotarły do nas przykre informacje. Dziś odszedł kolejny członek żółto-niebieskiej rodziny, w przeszłości wieloletni mechanik drużyny gorzowskiej Stali - Stanisław Hućko. Zarząd oraz pracownicy KS Stal Gorzów pragną złożyć rodzinie i przyjaciołom szczere wyrazy współczucia. Cześć Jego pamięci! - informuje w oficjalnym komunikacie Moje Bermudy Stal Gorzów.

Legenda nie mogła dłużej wytrzymać. Jego ojciec został przed laty zabity, opowiedział wszystko ze szczegółamiLegenda nie mogła dłużej wytrzymać. Jego ojciec został przed laty zabity, opowiedział wszystko ze szczegółamiCzytaj dalej

Nie żyje legendarny pracownik polskiego klubu

W środowisku żużlowym Stanisław Hućko cieszył się gigantycznym szacunkiem. Niestety, klub poinformował dziś, że legendarny pracownik nie żyje. Kibice masowo zaczęli przesyłać rodzinie swoje kondolencje.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Najwspanialsza wyspa świata przyjmie w tym roku turystów. Znamy termin otwarcia granic
  2. Wypłaćcie gotówkę, zróbcie przelewy. Banki ostrzegają, że w weekend będzie to niemożliwe
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. Wiele osób nawet nie wiedziało, że straciło oszczędności swojego życia. Upadek banku pociągnął ich za sobą

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News