Nie żyje
Pixabay
Autor Piotr Mika - 14 Września 2020

Uwielbiany trener zmarł na koronawirusa po miesięcznej walce z chorobą. Miał tylko 46 lat

Nie żyje popularny i uwielbiany przez wszystkich trener, stając się kolejną ofiarą pandemii koronawirusa. Współpracownicy nie mogą odżałować jego odejścia i każdy podkreśla, że był on nie tylko świetnym szkoleniowcem, ale również wspaniałym człowiekiem.

Nie żyje 46-letni Charles Peterson, trener oraz skaut, który w swojej karierze współpracował z kilkoma klubami. Od miesiąca zmagał się on z koronawirusem, niestety choroba okazała się silniejsza. Wszyscy, którzy mieli okazję z nim współpracować, opłakują jego odejście.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Znęcał się nad nią ojciec, mieszka w kontenerze bez wody. Kibice pomogli polskiej lekkoatletce
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Anna Lewandowska przesadziła? Fanki nie mają litości, wszystko przez pokazanie się bez ubrań przed tysiącami Polaków (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje uwielbiany trener, przegrał z COVID-19

Charles Peterson w swojej karierze zajmował się skautingiem oraz trenowaniem drużyn baseballowych, a także skautingiem dla uniwersyteckiego zespołu footballu amerykańskiego Spring Valley. 46-latek był leczony z powodu zakażenia koronawirusem od 17 sierpnia, a potrzebne na to pieniądze zbierane były w akcji zorganizowanej przez przyjaciela rodziny.

Niestety Petersona nie udało się uratować. O tym jakim był człowiekiem, napisał główny trener drużyny Spingr Valley, Robin Bacon. - Są dobrzy trenerzy i są dobrzy ludzie! Trener Peterson łączył te cechy. Bóg zesłał go, by mógł pomagać młodym ludziom i zrobił w swoim życiu dużo aby pomagać i dawać radość innym - napisał na twitterze Bacon.

Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Tak wygląda dom Kamila Stocha. Nieprawdopodobne widoki, o takim bogactwie można wyłącznie śnić (FOTO)Czytaj dalej

Syn opłakuje odejście ojca

Syn Charlesa Petersona, który gra w football w formacji obronnej, poprosił wszystkich o modlitwę dla swojego taty. - Nie potrafię ubrać w słowa jak wiele mój tata znaczył dla mnie i dla każdego kogo kochał. Do każdego kto to czyta: Proszę pomódlcie się o jego bezpieczną drogę do nieba i zapamiętajcie go takim jakim był i będzie zawsze - napisał Trey Peterson.

Charles Peterson pracował głownie jako skaut w baseballowym St. Louis Cardinals, a także we wspomnianym footballowym Spring Valley. Zajmował się również trenowaniem młodzieży.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. WHO przekazało tragiczne informacje. Sytuacja wymyka się spod kontroli
  2. Strażnicy aż osłupieli. Gdy weszli do lasu, opadły im ręce, zdjęcia mówią wszystko
  3. Wspaniała wiadomość dla polskich kibiców. Reprezentant Polski może wrócić do Ekstraklasy
  4. Justyna Żyła wypina się na zdjęciu, a jej fani atakują Piotra. Reakcja ludzi nie pozostawia złudzeń
  5. Afera z Bońkiem i Kaczyńskim w tle. O sprawie rozpisują się nawet media za granicą
  6. ZUS przygotował prezent dla emerytów, chociaż wielu o nim nie pamięta. Możesz zyskać dużo więcej pieniędzy

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News