Nie żyje Tomasz Skrzypek
Unsplash
Autor Piotr Bernaciak - 14 Października 2019

Nie żyje była gwiazda polskiego sportu. Był prawdziwą legendą, trenował wielu zawodników

Nie żyje jeden z legendarnych polskich sportowców sprzed lat. Ostatnio poświęcił się on pracy z młodymi zawodnikami, których przygotowywał do zawodów. Śmierć nadeszła bardzo niespodziewanie.

Nie żyje mężczyzna, który mógł uchodzić za żyjącą legendę wielu dyscyplin. W trakcie swojej zawodowej kariery najpierw udało mu się wyrobić sobie markę w środowisku miłośników sztuk walki, a następnie poświęcił się pracy z najmłodszymi sportowcami, którym chciał przekazywać swoje rady. Niewątpliwie udało mu się pomóc wielu ambitnym zawodnikom.

Dotarły do nas bardzo smutne wiadomości dotyczące śmierci Tomasza Skrzypka, człowieka, którego można uznać za legendę polskiego kickboxingu. Mężczyzna miał zaledwie 52 lata, a jego śmierć bardzo zaskoczyła całe środowisko polskiego sportu. Nic nie wskazywało na jakiekolwiek problemy zdrowotne jednego z najlepszych w historii swojej dyscypliny.

Zbigniew Boniek ocenia pracę Jerzego Brzęczka. Zbigniew Boniek ocenia pracę Jerzego Brzęczka. "Nadal stoi przed wielkim wyzwaniem"Czytaj dalej

Nie żyje Tomasz Skrzypek

Tomasz Skrzypek był uznawany za legendę polskiego kickboxingu. Przed laty osiągał niesamowite sukcesy w swojej dyscyplinie i był uznawany za jednego z najlepszych sportowców w historii swojej dyscypliny. Nawet po zakończeniu kariery cieszył się wielkim szacunkiem ze strony młodszych zawodników po fachu, co postanowił w pewien sposób wykorzystać.

Jego planem na dalsze lata było szkolenie sportowców i praca nad ich przygotowaniem fizycznym. Co ciekawe, miał w ten sposób pomagać nie tylko w sportach walki, ale również żużlowcom. To właśnie kluby z naszej Ekstraligi zdecydowały się dać mu szansę. W przeszłości pracował w Betard Sparcie Wrocław, a w ostatnim czasie poświęcał się współpracy z zawodnikami Fogo Unii Leszno.

Nie żyje legenda polskiego kickboxingu

Jeszcze w piątek Tomasz Skrzypek pojawił się na gali sportów walki FEN i nic nie wskazywało na to, by jego stan zdrowia pogorszył się. Niestety, dotarły do nas bardzo smutne wiadomości, że legendarny zawodnik i trener został znaleziony martwy we własnym domu. Oficjalne przyczyny śmierci nie zostały podane, choć pojawiają się nieoficjalne doniesienia, że doszło do niej z powodu wylewu.

Następny artykułNie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News