nie żyje
Instagram Jacinda Barclay
Autor Piotr Mika - 14 Października 2020

Nie żyje piękna gwiazda sportu. Miała tylko 29 lat, fani pogrążyli się w żałobie (FOTO)

Nie żyje młoda australijska zawodniczka, która w tym roku skończyła ledwie 29 lat. Utalentowana sportsmenka uprawiała różne dyscypliny sportu, w każdej radząc sobie bardzo dobrze. Niestety, w poniedziałek została znaleziona martwa w swoim domu, a okoliczności śmierci nie są do końca jasne.

Nie żyje Jacinda Barclay, australijska zawodniczka footballu amerykańskiego, footballu australijskiego oraz baseballu. Niezwykle utalentowana sportsmenka miała zaledwie 29 lat. Dla wszystkich jej śmierć jest szokiem i wszyscy, z którymi grała i trenowała, nie mogą pogodzić się z jej śmiercią.

Adam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaAdam Małysz został publicznie oskarżony przez byłego trenera. Miał być chciwy i oszukiwać, padły mocne słowaCzytaj dalej

Nie żyje piękna sportsmenka

Jacinda Barclay swoją karierę zaczynała grając w baseball, choć pierwsze treningi australijskiego footballu miała za sobą już w wieku 12 lat. W pierwszej z wymienionych dyscyplin grała na najwyższym poziomie, będąc powoływaną do reprezentacji Australii. Pięciokrotnie brała udział ze swoją kadrą w mistrzostwach świata, a w 2010 roku w Japonii sięgnęła wraz z drużyną po srebrny medal tej imprezy.

Od 2012 roku zaczęła uprawiać także football amerykański. W USA występowała w zespole Chicago Bliss. Od kilku lat grała jednak dla australijskiego zespołu Greater Western Sydney, występującego w tamtejszej kobiecej lidze footballu australijskiego. Przez wszystkich była wspominana jako niezwykle pozytywna osoba.

Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Narzeczona Artura Szpilki pokazała się roznegliżowana w sieci. Fani oszaleli, zdjęcie tylko dla dorosłych (FOTO)Czytaj dalej

Jej śmierć zaskoczyła wszystkich

Jacinda Barclay została znaleziona martwa w swoim domu niedaleko Perth w poniedziałek 12 października. Nie wiadomo, co było przyczyną śmierci, jednak policja nie uznała jej za podejrzaną. Rodzina i przyjaciele "Cindy" są zdruzgotanie wiadomością o jej śmierci. - Była lśniącą kometą, która szybowała przez ten świat, rzucając swoje promienne światło miłości na wszystko, co spotkała - możemy przeczytać w oświadczeniu rodziny zmarłej.

nie żyjenie żyje

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News