Nie żyje sportowiec
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 15 Stycznia 2020

Nie żyje były polski piłkarz. Występował dla wielu legendarnych polskich klubów, grał w Ekstraklasie

Nie żyje człowiek, który przed wieloma laty był doskonale znany kibicom legendarnych klubów. Występował w bardzo znanych drużynach, dzięki czemu miał mnóstwo pięknych wspomnień związanych z zawodowym futbolem. Dotarły do nas smutne wiadomości.

Nie żyje człowiek, który przez wiele lat miał okazję zachwycać kibiców swoją grą. Odszedł piłkarz, który był zaangażowany w zawodowy futbol w naszym kraju, który w czasach jego gry dopiero raczkował i z pewnością nie był na tak wysokim poziomie jak teraz. To między innymi dzięki jego pracy na rzecz rozwoju naszej piłki nożnej dziś możemy obecnie cieszyć się jeszcze większym zainteresowaniem futbolem.

Zmarł napastnik, który przed wieloma laty miał okazję cieszyć tysiące fanów swoją grą. Dzięki jego fantastycznym występom mógł liczyć na grę w wielu znanych drużynach ówczesnej Polski. Zaliczył w swojej karierze dwukrotny pobyt w Lechu Poznań, i to w czasach, gdy klub zaliczał się do polskiej czołówki.

Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)Czytaj dalej

Nie żyje były polski napastnik

Wczoraj dotarła do nas wiadomość, że zmarł Marian Cichosz, wieloletni napastnik znanych polskich drużyn, do których trafiał dzięki swojej dobrej grze. Udało mu się zaliczyć występy w Lechu Poznań, a więc w największej drużynie całego regionu, ale również w miejscowej Warcie, czyli drugim po Lechu największym klubem w Poznaniu. Związany był także między innymi ze Stilonem Gorzów.

- To był dobry napastnik, znany w Poznaniu. W Warcie był jednym z najlepszych w drużynie. Miał bardzo dobre uderzenie z lewej i prawej nogi - powiedział dla oficjalnej strony internetowej Warty Poznań Zbigniew Śmielak, były dyrektor sportowy tego klubu.

Nie żyje Marian Cichosz

Cichosz grał w poznańskich klubach w latach 50., gdy polska piłka z pewnością dopiero wstawała z kolan po problemach związanych z powojenną odbudową. Nie było wówczas mowy o w pełni profesjonalnym podejściu do futbolu, jednak starsi kibice wspominają dokonania napastnika pozytywnie. Wczoraj dotarła do nas wiadomość, że Marian Cichosz nie żyje. Zmarł w wieku 85 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Podolski zdradził, gdzie zagra? To zdjęcie mówi wszystko (FOTO)
  2. Klub Ekstraklasy nad przepaścią. Władze miejskie wycofują wsparcie, kibice wstrzymali oddech
  3. Potwierdziły się najgorsze przypuszczenia w sprawie kontuzji reprezentanta Polski. Prawdziwy dramat
  4. Znamy najbogatszy klub świata. TVN podaje niesamowite informacje
  5. TVP bez Roberta Lewandowskiego. Kibice w Polsce będą oburzeni
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News