Nie żyje
Zestadionu.pl
Autor Bartosz Goluch - 15 Kwietnia 2020

Nie żyje wielka postać włoskiego futbolu. Był przyjacielem Zbigniewa Bońka

Nie żyje Franco Lauro. Jego śmierć pogrążyła w żałobie całą Serie A. Kluby złożyły kondolencje rodzinie zmarłego. Nagła śmierć przyjaciela dotknęła również prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, który na swoim Twitterze wyraził ubolewanie z powodu tragedii.

Franco Lauro był znanym i szanowanym we Włoszech dziennikarzem sportowym. Miał 58 lat. Przyczyną jego przedwczesnej śmierci był zawał serca.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Trzech złodziei chciało okraść mężczyznę. Nie wiedzieli, kim jest. Wszyscy trafili do szpitala
  2. Polska Agencja Atomistyki wydała komunikat na temat pożaru w Czarnobylu. Dotyczy on naszego kraju
Ekstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywekEkstraklasa szykuje się do powrotu. Jest terminarz i data wznowienia rozgrywekCzytaj dalej

Nie żyje Franco Lauro

Lauro pracował w stacji Raisport. Jak podają włoskie media, dziennikarz został odnaleziony w swoim mieszkaniu. Niestety pomoc nie dotarła na czas, a 58-latek zmarł na miejscu.

"Sąsiedzi zawiadomili funkcjonariuszy o tym, że od dwóch dni nie mają z nim kontaktu. Strażacy weszli do domu, wyważając drzwi. Tam został odnaleziony martwy. Miał zawał serca" - donoszą włoskie media.

Lauro zajmował się przede wszystkim koszykówką i piłką nożną, jednak cenili go również przedstawiciele innych dyscyplin. Koledzy wspominają go jako pracowitego i twórczego dziennikarza, który pierwszy stawiał się w redakcji i opuszczał ją jako ostatni. Był korespondentem Raisport na ośmiu letnich i jednych zimowych igrzyskach olimpijskich.

Franciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnychFranciszek Smuda tłumaczy się z klęski na Euro. Były selekcjoner wskazał winnychCzytaj dalej

Zbigniew Boniek wspomina przyjaciela

Jednym z entuzjastów talentu dziennikarskiego Lauro był Zbigniew Boniek, który opublikował na Twitterze poruszający wpis. "Odszedł przyjaciel. Wielki żal i smutek" - napisał szef PZPN.

Wyrazy współczucia pojawiły się również na profilach wielu piłkarskich klubów i organizacji. "Jesteśmy pogrążeni w żałobie" - czytamy na Twitterze SSC Napoli.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Drugi raz ogłaszają stan wyjątkowy. Koronawirus powrócił, druga fala, przykra wiadomość z zagranicy
  2. Pilna konferencja premiera. Morawiecki powiedział prawdę o stanie polskiej gospodarki
  3. Marcin Najman ogłosił, z kim chciałby stoczyć ostatnią walkę. Jeden z kandydatów wzbudził zaskoczenie
  4. Córka Tomasza Adamka zmieniła się nie do poznania. Mała Roksana wyrosła na piękną kobietę (FOTO)
  5. Robert Lewandowski miał trafić do zupełnie innego klubu. Aż trudno uwierzyć
  6. Grill z rodziną dozwolony, choć z małym "ale". Od mandatu dzieli nas tylko jedna rzecz

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News