Nie żyje Luce Douady
Pixabay
Autor - 15 Czerwca 2020

Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach

Nie żyje jedna z najbardziej obiecujących młodych zawodniczek wspinaczki sportowej. 16-letnia zawodniczka wybrała się z przyjaciółmi na wycieczkę i spadła z klifu.

We francuskiej miejscowości Crolles doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Podczas wyprawy z przyjaciółmi 16-letnia Luce Douady spadła z klifu i w wyniku odniesionych obrażeń zmarła.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)
  2. 90 osób nie żyje. Tragiczne wiadomości z Polski, łzy napływają do oczu
Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Czytaj dalej

Nie żyje jedna z najbardziej utalentowanych zawodniczek

Luce Douady była jedną z najbardziej utalentowanych zawodniczek młodego pokolenia we francuskiej wspinaczce sportowej. Była aktualną mistrzynią świata w kategorii młodzieżowej, a z zeszłorocznych seniorskich mistrzostw Europy przywiozła brązowy medal. - Była jedną z najbardziej obiecujących zawodniczek w naszym zespole. Cała przyszłość byłą przed nią. To okropna wiadomość - powiedział Pierre-Henri Paillasson, szef francuskiej federacji.

Francuzka rok temu zadebiutowała również w seniorskim Pucharze Świata w Vail w USA. Douady dotarła w nim do finału, w którym ostatecznie zajęła 5. miejsce. Jej strata to poważny cios dla kobiecej wspinaczki sportowej dla Francji.

Reprezentant Polski skończył karierę. Grał z kadrą na Euro, mamy oficjalny komunikatReprezentant Polski skończył karierę. Grał z kadrą na Euro, mamy oficjalny komunikatCzytaj dalej

Tragiczna wycieczka z przyjaciółmi

Młoda zawodniczka w niedzielę po południu wybrała się ze swoimi przyjaciółmi na wyprawę wspinaczkową. Wypadek miał miejsce na eksponowanej ścieżce, prowadzącej do rejonu skałkowego w Saint-Pancrasse, w dolinie Grésivaudan (Isère). Luce przechodziła wraz z przyjaciółmi na linach poręczowych pomiędzy dwiema trasami wspinaczkowymi, gdy nagle spadła z wysokości ok. 150 m. Śledztwo w sprawie wypadku prowadzi. W listopadzie Luce Douady skończyłaby 17 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka jeszcze tylko do jutra sprzeda ci sok, olej i inne produkty za 1 zł. Warunki są wręcz banalne
  2. Wesele skończyło się ogniskiem koronawirusa. Sytuacja jest trudna, a będzie tylko gorzej
  3. Reprezentant Polski skończył karierę. Grał z kadrą na Euro, mamy oficjalny komunikat
  4. Dawid Janczyk wyrzucony z kolejnego klubu. Wymowny komentarz zespołu
  5. Straszliwa kontuzja znanego gwiazdora. Nagranie tylko dla ludzi o mocnych nerwach (WIDEO)
  6. Pierwsze miasto zakazuje korzystania ze smartphonów przez pieszych!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News