Nie żyje
Pixabay
Autor Łukasz Kowalski - 15 Czerwca 2020

Nie żyje partnerka ikony sportu. Znamy przyczyny śmierci kobiety

Nie żyje była partnerka Floyda Mayweathera Jr. Kobieta została znaleziona martwa w macu tego roku, a dopiero teraz poznaliśmy przyczynę jej śmierci. Sekcja zwłok wykazała, że matka trójki dzieci boksera mogła przedawkować środki uspokajające. Policja odrzuca tezę o samobójstwie.

Nie żyje Josie Harris, była partnerka Floyda Mayweathera Jr. Kobieta zmarła w marcu i teraz dopiero śledczy wyjawili, jaka był przyczyna śmieci 40-latki. Policja podała, że kobieta zmarła w wyniku zmieszania leków przeciwlękowych - fentanylu i alprazolamu. Jak podkreślono, Harris miała to zrobić nieświadome i przypadkowo.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Tragiczne doniesienia w sprawie Michaela Schumachera. Nie przejdzie ważnej operacji, słowa lekarza wywołują łzy
  2. Doczekaliśmy się, jest przełomowa decyzja PKP. Ogromna zmiana już wkrótce
Ile Sławomir Peszko zarobi w lidze okręgowej? Kwota jest wręcz nieprzyzwoitaIle Sławomir Peszko zarobi w lidze okręgowej? Kwota jest wręcz nieprzyzwoitaCzytaj dalej

Nie żyje była partnerka Floyda Mayweathera Jr

Policja odrzuca tezę o samobójstwie. Skłania się do tego, że było to przypadkowe przedawkowanie leków. Kobieta nie zostawiła listu pożegnalnego, nie pojawiły się też żadne przesłanki mówiące o tym, że Harris chce się zabić. Kobieta została znaleziona martwa w marcu w aucie przez jedną z córek jej i Floyda Mayweathera.

Związek boksera i Harris był bardzo burzliwy. To przez jej zeznania Mayweather w 2010 roku spędził 90 dni w więzieniu. Kobieta zarzuciła pięściarzowi przemoc domową. W 2005 roku wniosła podobne oskarżenia, ale później przyznała, że wymyśliła zeznania.

Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Artur Szpilka pobił znanego polityka. Wszystko uchwyciły kamery (WIDEO)Czytaj dalej

Kulisy związku Harris z Mayweatherem Jr

Niedawno dziennikarze "The Sun" dotarli do nieopublikowanej przez Harris książki. Kobieta opisywała tam swój związek z Mayweatherem od momenty poznania kiedy miała 16 lat, aż do momentu zdobycia sławy przez boksera i rozpadu związku w 2010 roku.

Jak opisała, zdecydowała się odejść po pobiciu jej przez boksera. Wszystko rozgrywało się na oczach dzieci pary: 7-letniej Jirahy, 9-letniego Ziona i 11-letniego Korauna. Według jej relacji świadkiem był także jeden z przyjaciół rodziny, który nie zareagował.

- Otworzyłam oczy na dźwięk moich własnych krzyków. Ból przeszywał mi czaszkę, kiedy podniosłam wzrok i zobaczyłam Floyda. Jedną ręką trzymał mnie za włosy, a drugą uderzał w tył głowy. Zabrał mnie z kanapy i ciągnął po pokoju. Meble w pokoju przewracały się, gdy ciągnął mnie jak szmacianą lalkę. Krzyczał, że mnie zabije. Zanim zdążyłam cokolwiek powiedzieć, mocniej pociągnął za włosy i uderzył mnie. Był zdeterminowany, by dać mi lekcję. Widziałam to w jego oczach. Wiedziałam, że nic nie zrobię, więc musiałam się bronić. Znam jego moc w rękach, więc okropnie się bałam. Chciał, żebym wyniosła się z jego domu i oddała mu jakieś pieniądze. Wykręcił mi ręce, błagałam go, żeby przestał mnie bić, ale jego zachowanie było coraz gorsze. Naprawdę bałam się o swoje życie - pisała Harris w książce, do której fragmentów dotarli dziennikarze "The Sun".

To nie jest łatwy czas dla rodziny Mayweathera Jr. W kwietniu jego córka została zatrzymana za zaatakowanie innej kobiety nożem. Grozi jej nawet 99 lat więzienia.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ceny mieszkań w Polsce mile zaskoczyły Polaków. W samej Warszawie zaoszczędzili 3,5 tys. zł
  2. Powrót obostrzeń w Polsce? Obywatele wyrazili swoje zdanie
  3. Pierwszy hit transferowy tego lata. Media: Timo Werner opuszcza Bundesligę. Wiemy, gdzie zagra
  4. Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach. Gdzie obejrzeć? Transmisja na żywo TV, online stream
  5. Roger Federer przekazał najgorsze wiadomości. To już koniec występów legendarnego Szwajcara w tym roku
  6. Wideo - Dramatyczny wypadek. Przeleciał przez rondo. Szaleńczy rajd skończył się tragicznie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News