Nie żyje
via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East News
Autor - 15 Lipca 2020

Nie żyje 27-letnia sportsmenka. Polska zawodniczka nie może się pozbierać po jej śmierci

Nie żyje jedna z czołowych łyżwiarek świat, która jeszcze w zeszłym roku zdobywała złoty medal mistrzostw świata. Jej śmierć wstrząsnęła całym środowiskiem głównie ze względu na młody wiek sportsmenki. Jej śmierć opłakuje także polska zawodniczka, która rywalizowała z nią na mistrzowskich imprezach.

Nie żyje ledwie 27-letnia Holenderka Lara van Ruijven, czołowa łyżwiarka na dystansie 500 metrów. O jej szokującej śmierci informowaliśmy na naszym portalu kilka dni temu. Teraz na temat jej śmierci wypowiedziała się Polska zawodniczka niejednokrotnie rywalizująca z van Ruijven na torze.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Zła informacja dla posiadaczy umów o pracę. Zapowiedź DGP budzi niepokój
  2. Dramat w kościele, 5 osób nie żyje, są ranni. Tragiczne wiadomości ze świata
Poważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyPoważne oskarżenia pod adresem Adama Małysza. Aż trudno w nie uwierzyć, nasz mistrz odpiera zarzutyCzytaj dalej

Nie żyje Lara van Ruijven, polska zawodniczka opłakuje jej odejście

27-letnia Holenderka była aktualną mistrzynią świata w short tracku na 500 m. Na torze łyżwiarskim wielokrotnie rywalizowała z nią Natalia Maliszewska, która podobnie jak holenderska łyżwiarka specjalizuje się w dystansie 500 m. - Wiedziałam, że jest w stanie krytycznym, jednak byłam przekonana, że wyjdzie z tego. Śmierć́ drugiego człowieka, szczególnie tak młodego, jest straszna i niezrozumiała - mówi Maliszewska, przebywająca aktualnie na zgrupowaniu w Tomaszowie Mazowieckim i Spale.

- Prywatnie nie znałyśmy się zbyt dobrze, ale na lodzie była niezwykle waleczną zawodniczką. To też moja przeciwniczka, której będzie mi strasznie brakowało. Wciąż ciężko mi uwierzyć, że jej już nie ma - dodaje polska zawodniczka, która dwa lata temu w Montrealu wywalczyła srebrny medal na Mistrzostwach świata właśnie na dystansie 500 m.

Piękna siatkarka wraca na polskie parkiety. Fani jej gry i urody już nie mogą się doczekać (FOTO)Piękna siatkarka wraca na polskie parkiety. Fani jej gry i urody już nie mogą się doczekać (FOTO)Czytaj dalej

Zgrupowanie w Tomaszowie Mazowieckim oraz Spale

24-letnia zawodniczka wraz z innymi reprezentantami kraju w short tracku i łyżwiarstwie szybkim przebywa aktualnie na zgrupowaniu kadry w Tomaszowie Mazowieckim oraz w pobliskim ośrodku sportowym w Spale. - Lód mamy codziennie, a dwukrotnie w tygodniu nawet po dwa razy dziennie. Jesteśmy zakwaterowani w Centralnym Ośrodku Sportu w Spale, ale pracujemy w Tomaszowie. Potrzebujemy głównie lodu i siłowni, a to mamy w Arenie Lodowej - mówi Natalia Maliszewska.

Polska zawodniczka została również zapytana o to, jak kontrolowany jest stan zdrowia polskich zawodników - Jesteśmy badani w Centralnym Ośrodku Medycyny Sportowej co pół roku, sprawdzana jest głównie krew i mocz - mówi 24-latka.

Źródło: Sport.interia.pl

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Krzysztof Jackowski miał wizję, która budzi dreszcze. Widział ogromną katastrofę, dalej jest tylko gorzej
  2. Rządowy program okazał się wielkim hitem. Już ponad 10 tys. wniosków, też możesz się załapać na 5000 zł
  3. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  4. Kultowy klub o krok od awansu do polskiej Ekstraklasy. Mogą awansować za tydzień, trzeba spełnić jeden warunek
  5. Szokujący wpis Marcina Gortata na Instagramie. Momentalnie spotkał się z falą krytyki, niezrozumiałe zachowanie
  6. Zdjęcia - Zwolennik Andrzeja Dudy postanowił w nietypowy sposób wyrazić poparcie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News