Nie żyje Skrzyński
Zestadionu.pl
Autor Łukasz Kowalski - 15 Września 2020

Tragiczna wiadomość na koniec dnia. Nie żyje Bartłomiej Skrzyński, wybitny działacz i dziennikarz

Nie żyje jedna z najbardziej znanych postaci z wrocławskiego środowiska żużlowego. 41-letni działacz, Bartłomiej Skrzyński, który szczególnie mocno angażował się we wsparcie osób niepełnosprawnych. Sam zajmował się dziennikarstwem, a jego ukochanym klubem była Sparta Wrocław.

Nie żyje jeden z najbardziej zasłużonych Polskich działaczy. We wtorkowy wieczór prezydent Wrocławia poinformował, że w wieku 41 lat zmarł Bartłomiej Skrzyński, wybitny działacz i dziennikarz. Przez wiele lat musiał się zmagać z postępującym zanikiem mięśni, przez który musiał poruszać się na wózku.

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Córka Adama Małysza pochwaliła się zdjęciem z wakacji. Wszyscy patrzyli tylko na jedno, niesamowity widok (FOTO)
  2. Wideo - Dramatyczny wypadek na przejeździe kolejowym. Autobus wjechał wprost pod lokomotywę
Wspaniała wiadomość dla kibiców. Młody Polak w jednym szeregu z Sancho czy HaalandemWspaniała wiadomość dla kibiców. Młody Polak w jednym szeregu z Sancho czy HaalandemCzytaj dalej

Nie żyje wielki działacz i miłośnik żużla

Od najmłodszych lat był związany z żużlem, a jego ukochanym klubem była Sparta Wrocław. Nawet niepełnosprawność nie przeszkadzała mu w podróżach za swoją drużyną. W przeszłości można go było spotkać na wielu stadionach. Jako dziennikarz pisał felietony m.in.: dla WP Sportowe Fakty.

Przez lata był także działaczem na rzecz osób niepełnosprawnych. Był inicjatorem wielu akcji społecznych, które miały za zadanie spowodować, że niepełnosprawnym będzie się żyło lepiej. W ostatnim czasie pracował jako rzecznik miasta Wrocławia ds. osób z niepełnosprawnością i dyrektora miejskiego biura "Wrocław bez barier".

Justyna Żyła podała przepis na przepyszny sernik. Fani są zachwyceni, prawdziwy przysmakJustyna Żyła podała przepis na przepyszny sernik. Fani są zachwyceni, prawdziwy przysmakCzytaj dalej

Środowisko żużlowe w żałobie

Skrzyńskiego w emocjonalnym wpisie pożegnał prezydent Wrocławia Jacek Sutryk. -Kochany Draniu czemu odszedłeś? A play-off i Sparta? Ej!! Tyle planów mieliśmy... tyle mi i nam dałeś...tak dużo. Bardzo dużo. Mógłbym wiele o Tobie napisać. Bardzo wiele. Kiedyś napiszę. Dziś płaczę i jestem w stanie tylko napisać: do zobaczenia Przyjacielu, dziękuję za wszystko! Kocham Cię. Odszedł Bartek Skrzyński. Dla przyjaciół 'Skrzynia - napisał.

Całe środowisko polskiego żużla pogrążyło się w żałobie. Swoje kondolencje przekazała także Spara Wrocław. - Odszedł Bartłomiej Skrzyński – działacz społeczny, W-skers”, który pomimo przeciwności losu promieniował optymizmem i pozytywną energią. Wspierał i kreował działania, które przełamywały stereotypowe postrzeganie osób niepełnosprawnych. Był przyjacielem WTS Sparty i oddanym kibicem naszej drużyny. „Skrzynia”, w naszych sercach pozostaniesz na zawsze - napisał wrocławski klub w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Obecnie 1,7 mln Polaków ma dostać 2800 zł. We wtorek Rada Ministrów zajmie się sprawą
  2. Dziwne dźwięki po niewidocznej części Księżyca. Ogromna tajemnica NASA
  3. Anna Lewandowska błaga o pilną pomoc. Sytuacja jest dramatyczna, chodzi o życie i zdrowie tysięcy ludzi
  4. Wielka gwiazda przekazała tragiczne informacje. Zmarła jej córka, tysiące osób w żałobie
  5. Ile zarabia Kamil Stoch? Kwota nie mieści się w głowie, kosmiczne pieniądze, o jakich Polacy mogą pomarzyć
  6. Przez przypadek odkryto skarb z okresu II RP. Historia tego miejsca przyprawia o dreszcze

ORZEŹWIAJĄCA LEMONIADA ARBUZOWA. PYCHA!

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News