Nie żyje legendarny sportowiec
.
Autor Piotr Bernaciak - 16 Stycznia 2020

Nie żyje legendarny sportowiec, który zachwycał miliony. Doprowadził swojego syna do ogromnych sukcesów

Nie żyje człowiek, który przed laty osiągnął ogromną popularność za granicą. Udało mu się odnieść gigantyczny sukces, co powtórzył jego syn. Dziś z samego rana dotarła do nas bardzo przykra wiadomość.

Nie żyje człowiek, który przed laty pasjonował się popularną dziedziną sportu. Były to czasy, gdy nie było o niej tak głośno na całym świecie, jednak pasjonowali się nią ludzie w całym kraju. Dopiero po wielu latach udało jej się przebić do świadomości kibiców z wielu krajów. Mimo wszystko przed wieloma laty mężczyzna zdołał zdobyć ogromną popularność i cieszył się milionami fanów.

Dziś z samego rana dotarły do nas smutne informacje. Zostały one potwierdzone przez jego oficjalne konto na Twitterze, które wciąż jest prowadzone przez jego przedstawicieli. Informacje zasmuciły wielu fanów, którzy zaczęli przesyłać rodzinie zmarłego kondolencje za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Trener znanej drużyny skompromitował się przed kibicami. Trener znanej drużyny skompromitował się przed kibicami. "Nie wiedziałem, że będę potrzebował licencji"Czytaj dalej

Nie żyje legendarny sportowiec

Nie żyje Rocky Johnson, osoba świetnie znana wszystkim znanom wrestlingu. To on był zaangażowany w sławienie tego sportu w latach 60., a więc w czasach, gdy dopiero społeczność fanów formowała się w Stanach Zjednoczonych. Dzięki temu kojarzą go niemal wszyscy sympatycy tej dyscypliny, bowiem to właśnie między innymi Rocky Johnson właśnie w tamtym okresie najczęściej był na ustach licznych fanów.

Co więcej, to właśnie on wychował Dwayne'a "The Rock" Johnsona, znanego amerykańskiego celebrytę, który ma swoją przeszłość we wrestlingu, a od wielu lat zajmuje się również aktorstwem. Dzięki temu dorobił się jeszcze większej sławy niż jego ojciec. Obaj panowie byli jednak doskonale znani wszystkim fanom sportu w Stanach Zjednoczonych.

Nie żyje Rocky Johnson

Wiadomość o śmierci Rocky'ego Johnsona została potwierdzona dziś rano. Momentalnie zaczęły pojawiać się liczne głosy ze strony fanów, którzy zaczęli przesyłać rodzinie zmarłego swoje kondolencje. Rocku Johnson miał 75 lat.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Piłkarz Legii Warszawa przechodzi do Wisły Kraków. Kibice mogą mu tego nie wybaczyć
  2. Były reprezentant Polski znalazł nowy klub. Zagra w drugiej lidze tureckiej
  3. Kolejny wypadek w trakcie Rajdu Dakar. Helikopter zabrał rannego do szpitala
  4. Gwiazdor piłki nożnej wszedł do pralki. Potem zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał [WIDEO]
  5. Uczestnik Ligi Mistrzów bliski gry w Ekstraklasie. Zadziwiający transfer może stać się faktem
  6. Wielu Polaków chciało mu pomóc. Niestety, nie żyje Patryk

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News