Nie żyje Gdynia bieg
Pixabay
Autor Piotr Bernaciak - 16 Lutego 2020

Przykry incydent na biegu w Gdyni. Nie żyje uczestnik zawodów

Nie żyje jeden z mężczyzn, który postanowił wziąć udział w znanym biegu w Gdyni. Podczas zawodów doszło do bardzo przykrego zdarzenia, w wyniku którego uczestnik poniósł śmierć. Pojawiło się już więcej informacji.

Nie żyje uczestnik jednego z biegów, który był dziś organizowany w Trójmieście. Impreza zapowiadała się naprawdę interesująco i długo przebiegała tak, jak zaplanowali to sobie organizatorzy, jednak na samym końcu doszło do smutnego wydarzenia. To właśnie organizatorzy postanowili poinformować wszystkich uczestników o tym, do czego doszło na mecie biegu.

W Gdyni tradycją stał się tak zwany bieg urodzinowy, w którym udział biorą tysiące biegaczy. Zazwyczaj impreza przebiega bez najmniejszych problemów, dziś jednak na samym końcu doszło do tragedii. Opublikowano już specjalne oświadczenie w tej sprawie, które doprowadziło uczestników do ogromnego smutku.

Znamy nową klasyfikację generalną Pucharu Świata. Spadek Dawida KubackiegoZnamy nową klasyfikację generalną Pucharu Świata. Spadek Dawida KubackiegoCzytaj dalej

Nie żyje uczestnik biegu

W Gdyni co roku organizowany jest Bieg Urodzinowy, który cieszy się wielkim zainteresowaniem. Uczestniczy w nim ponad 2000 osób, dlatego organizatorzy muszą zapewnić wszystkim bezpieczeństwo i opiekę medyczną. Niestety, w niektórych przypadkach nawet najszybsza pomoc nie jest w stanie zapobiec tragedii. Tak było właśnie tym razem, o czym poinformowano.

- Informujemy, że podczas rozegranego w dniu 16 lutego 2020 roku Biegu Urodzinowego w Gdyni, zmarł uczestnik zawodów. Do zdarzenia doszło na mecie. Zawodnikowi została udzielona natychmiastowa pomoc przez służby ratownicze i medyczne. Niestety, nie udało się przywrócić funkcji życiowych. Niezwłocznie po otrzymaniu tej tragicznej informacji skontaktowaliśmy się z rodziną zmarłego, z którą łączymy się w tych trudnych chwilach - dowiadujemy się z oświadczenia.

Piotr Żyła nie traci humoru po słabym występie. Przezabawna wypowiedź skoczkaPiotr Żyła nie traci humoru po słabym występie. Przezabawna wypowiedź skoczkaCzytaj dalej

Nie żyje mężczyzna, który brał udział w Biegu Urodzinowym

Swoje kondolencje za pośrednictwem Twittera złożyła między innymi europosłanka Magdalena Adamowicz.

- Dotarły do mnie tragiczne informacje o wydarzeniach podczas biegu urodzinowego w Gdyni. Przesyłam wyrazy współczucia dla rodziny uczestnika, organizatorów oraz wszystkich mieszkańców w Gdyni - napisała polityk.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Legia Warszawa nie wygrała z Rakowem Częstochowa. Decydujący gol padł w ostatnich sekundach
  2. Niesamowita seria Cristiano Ronaldo. Udowodnił, że wciąż jest na samym szczycie
  3. Arkadiusz Milik znów kontuzjowany. Poważny problem napastnika reprezentacji Polski
  4. Anna Lewandowska weźmie udział w wyborach Miss Niemiec. Polka oznajmiła wspaniałą wiadomość
  5. Wielkie zamieszanie w Polsacie. Czołowi komentatorzy odchodzą ze stacji
  6. Po Walentynkach gruchnęła radosna nowina od Żyłów. Justyna i Piotr są szczęśliwi

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News