Nie żyje
Pixabay
Autor Bartosz Goluch - 16 Marca 2020

Epidemia zbiera śmiertelne żniwo. Nie żyje młody trener, miał całe życie przed sobą

Nie żyje 21-letni trener juniorów, u którego kilka dni temu wykryto koronawirusa. Znajomi zmarłego podkreślają, że był "silnym, młodym mężczyzną", a mimo to wirus zdołał go pokonać.

Francisco Garcia zmarł w niedzielne popołudnie w Maladze. Kilka dni wcześniej okazało się, że jest zarażony koronawirusem. Młody trener należał jednak do grupy ryzyka, ponieważ wcześniej był pacjentem onkologicznym.

Bartosz Bereszyński zarażony wirusem. Piłkarz zdradził jak się czujeBartosz Bereszyński zarażony wirusem. Piłkarz zdradził jak się czujeCzytaj dalej

Nie żyje 21-letni trener młodzieży. Kolejna ofiara w Hiszpanii

Prezes klubu Atletico Portada Alta, w którym pracował Garcia, przekazał, że szkoleniowiec zmarł około 20.00 w szpitalu w Maladze. Bueno podkreśla, że trudno mu uwierzyć w śmierć mężczyzny i nie może się z nią pogodzić. Jego zdaniem był silnym mężczyzną i myślał, że zostanie uratowany. - Miał całe życie przed sobą. Kochał dzieci tak, jakby były jego własne - powiedział Bueno cytowany przez dziennik sportowy "Marca".

Po tragicznej śmierci trenera klub przekazał wyrazy współczucia jego rodzinie. "Chcemy złożyć najgłębsze kondolencje rodzinie, przyjaciołom i bliskim naszego trenera Francisco Garcii, który niestety nas opuściłCo teraz zrobimy bez ciebie, Francis? Jak będziemy kontynuować twoją pracę? Nie wiemy, ale zrobimy to dla ciebie. Nie zapomnimy cię. Spoczywaj w pokoju" - czytamy w oświadczeniu klubu, dla którego Garcia pracował od 4 lat.

Znienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemiąZnienawidzony prezes klubu może zostać bohaterem. Jest coraz bliżej ocalenia świata przed epidemiąCzytaj dalej

Koronawirus szaleje w Andaluzji

Francisco Garcia jest siódmą ofiarą śmiertelną koronawirusa w Andaluzji - regionie na południu Hiszpanii. Premier kraju Pedro Sanchez ogłosił stan zagrożenia epidemiologicznego spowodowanego koronawirusem. W Hiszpanii wskutek epidemii zmarło 288 osób. Liczba zarażonych przekroczyła 8 tys.

Epidemia dotknęła także innych przedstawicieli hiszpańskiej piłki. Zawodnicy Realu Madryt zostali poddani kwarantannie, natomiast gracze Valencii Eliaquim Mangala oraz Ezequiel Garay zostali zarażeni koronawirusem.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Samolot z Francji wleciał nad Polskę i pilnie zawracał do Paryża. Nikt nic nie wie, podejrzany kurs
  2. Koronawirus. Zakażony pracownik Centrum Zdrowia Dziecka. Poszukiwania osób, które miały z nim kontakt
  3. "Następca Lewandowskiego" nie dla Bayernu. Znalazł się o wiele poważniejszy nabywca
  4. Półfinały Ligi Europy odbędą się w Warszawie? Pojawiła się zupełnie nowa propozycja
  5. FC Barcelona domaga się mistrzostwa Hiszpanii. Wielkie kontrowersje w LaLiga, Real protestuje
  6. WHO dobitnie odpowiedziała wszystkim, którzy z obawy przed koronawirusem jedzą czosnek

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News