Nie żyje
Pixabay
Autor Mateusz Dziubiński - 16 Maja 2020

Przykre wieści potwierdziły się. Fani w rozpaczy po śmierci lokalnej legendy, pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci

Nie żyje kolejna osoba związana ze światem sportu. Pandemia koronawirusa zbiera coraz bardziej tragiczne żniwo wśród wybitnych przedstawicieli wielu dyscyplin. Kibice pogrążyli się w żałobie już kolejny raz w ostatnich tygodniach. Zmarły mężczyzna pozostawił żonę i dwójkę małych dzieci.

Nie żyje legendarny członek rosyjskiej drużyny CSKA Moskwa. Pandemia koronawirusa rozprzestrzenia się na terenie państwa zza naszej wschodniej granicy w zastraszającym tempie. Niestety do grona ofiar dołączył wieloletni członek zasłużonego klubu. Klub przekazał informację o jego śmierci.

Borussia Dortmund - Schalke. Pełna dominacja w hicie BundesligiBorussia Dortmund - Schalke. Pełna dominacja w hicie BundesligiCzytaj dalej

DZISIAJ GRZEJE:

  1. Myślałeś, że jak pijesz dużo wody, to będziesz zdrowy? Mylisz się, naukowcy mówią o wielkim niebezpieczeństwie
  2. WIDEO - Nielegalne wyścigi uliczne w wykonaniu kandydatów na Prezydenta


Nie żyje kolejny przedstawiciel świata sportu zarażony COVID-19

Od początku wybuchu pandemii koronawirusa zmuszeni byliśmy pożegnać niestety wielu wybitnych przedstawicieli świata sportu, którzy przegrali walkę z zabójczą infekcją. Niestety wszystko wskazuje na to, że musimy przygotować się na kolejne tego typu doniesienia. Zatrważająca statystyka wciąż rośnie. Kolejny człowiek, który swoje życie poświęcił rozwojowi drużyny sportowej, zmarł z powodu COVID -19.

Słynny rosyjski klub CSKA Moskwa w sobotę opublikował za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych tragiczną informację. Zmarł 44-letni Roman Abżeliłow, który pełnił funkcję lekarza drużyny sekcji koszykarskiej. Mężczyzna pozostawił żonę oraz dwójkę dzieci. Zespół w specjalnym wpisie na Twitterze pożegnał swojego tragicznie zmarłego kolegę.

Robert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwościRobert Lewandowski zwrócił się do wszystkich Polaków. Słowa nie pozostawiają wątpliwościCzytaj dalej


Słynny klub pożegnał tragicznie zmarłego członka w żałobnym wpisie

Dziś nasz przyjaciel, genialny doktor Roman Abżeliłow, zmarł. Jego ciało desperacko walczyło, ale nie było w stanie poradzić sobie z powikłaniami, spowodowanymi zakażeniem koronawirusem - napisał klub ze stolicy Rosji na swoim koncie na Twitterze. W Rosji stwierdzono do tej pory już ponad 272 tysiące przypadków zachorowań na COVID-19, z czego 2537 osób zmarło.

Źródło: Twitter CSKA Moskwa

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Dramatyczne wiadomości z południa Polski. Trwają dwie akcje ratunkowe na raz
  2. Prezydent Warszawy zaskoczył wszystkich najnowszym oświadczeniem. Padły ostre słowa
  3. Kamil Stoch nigdy nie zdradził jednego szczegółu. Znamy prawdę na temat tego, czy nasz skoczek ma dzieci
  4. Robert Kubica może wrócić do Formuły 1. Polak stanął przed wielką szansą
  5. Oficjalnie. Karuzela transferowa ruszyła. Matysik w Bayerze, pilna informacja obiegła kibiców
  6. GW: Wielki sukces naukowców z Bydgoszczy, rozwikłali tajemnicę koronawirusa. Udało im się pierwszym na świecie

Następny artykuł
Nie przegap żadnych najciekawszych artykułów! Kliknij obserwuj zestadionu.pl na: Google News